Top
Zamieszki w Rotterdamie

Holandia:Pozwolenie na eutanazje alkoholików ale za ich zgodą !


0
37 tydzień i 4 dni temu, 15:34 / 1111
     W Holandii wciąż poszerza się krąg osób, które można legalnie pozbawić życia(nie jest to prawda). Są to: chorzy psychicznie, osoby starsze, osoby z depresją itp. Obecnie krąg ten obejmuje także alholików! Na portalu lifenews.com przedstawiona została historia Marka - alkoholika, który zamiast leczenia, otrzymał śmiertelny zastrzyk.

        

Holenderski dziennikarz Marcel Langedijk opisał historię swojego młodszego brata, który był alkoholikiem i nie potrafił poradzić sobie z nałogiem. Przez osiem lat walczył, był na odwyku, jego małżeństwo się rozpadło. Nim samym zajmowali się rodzice.        

W końcu mężczyzna poprosił o eutanazję. Fizycznie miał być bardzo chory, psychicznie również cierpiał. Spełniał więc minimalne wymogi holenderskiego prawa, by go uśmiercić. Przyjechała do niego pielęgniarka w czarnej sukience i trampkach, zweryfikowała, czy na pewno można go uśmiercić i podała mu zastrzyk. Umarł szybko.        

Historia ta pokazuje wstrząsające podejście do ludzkiego życia. Prawo cywilizowanego państwa, zamiast potencjalnego samobójcę zatrzymać, przyczynia się do jego śmierci. A wszystko to, dzieje się całkowicie legalnie.        

Artukuł przedstawia sytuację bardzo obrazowo , ten alkoholik się na to zgodził więc nie rozumiem z czego tu robi się problem . Co innego gdyby za niego ktoś zdecydował , wtedy rozumiem jakieś obawy co będzie dalej a tak chciał to go uśmiercono., powtarzam za jego zgodą .        

Bardzo dobrze .że Holandia ma takie prawo , żyję tutaj kawał czasu i muszę stwierdzić ,że takiej opieki medycznej i takiego dbania o obywatela jak jest w Holandii nie ma w wieu krajach. To jest kraj bardzo pro obywatelski. Będę bronił w tym punkcie Holandii. Co prawda za wszystko trzeba płacić ale Holendrów pracujących czy też niepracujących na to stać. Nic nie ma za darmo.        

Na temat eutanazji mogę pisać dużó dlatego ,że mój przybrany ojciec własnie odszedł w tym roku i też się o taką starał , nie jest to takie proste wcale nie jest . To długotrwała procedura trawjąca dłużej niż często śmierć zabieże człowieka ze sobą ale jeśli wszystkie procedury się przejdzie pozytywnie, sama eutanazja trwa bardzo szybko . Holendrzy są narodem bardzo pragmatycznym.


Źródło :
|   lifenews.com + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze

֩ Ilość komentarzy (0)

Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Admin
Zamknij Name:

Password:

Dodaj komentarz

Zamknij       
     


-
-B I U URL    :) :( :P :D :S :O :=) :|H :X :-*


Optional, include a picture (maximum 200 kb)

Wpisz poprawny kod:   81b8f
0   /  317
0   /  227
0   /  219
1   /  171
0   /  422
0   /  230
0   /  172
0   /  247
1   /  320
0   /  193
0   /  227
1   /  335

Afera jajkowa zatacza coraz większe kręgi.


3

1 tydzień i 6 dni temu, 22:48 / 245
Holandia


         Badania wskazują ,że fipronil (pestycyd znajdujący się w jajkach) w ponad 100 jajach został znaleziony. Kiedy został pestycyd wykryty było już za późno i wielu ludzi spożyło go w jajkach lub innych produktach , jakie będą skutki , OVV nie mówi ale afera jajkowa zatacza coraz większe kręgi.

         Jak trucizna znalazła się w jajkach? Belgijska firma Chickfriend z miejscowości Barneveld kupiła środek na pchły , które są zmorą wśród kur zamkniętych w klatkach . Firma chciała zlikwidować szkodniki i zaczęła stosować na swoje kury. W tej mieszance była trucizna , fipronil.

         Fipronil przedostał się do jajek . Ponieważ belgijska firma ChickenFriend jest głównym dostawca do holenderskich sklepów.

         OVV chce skontrolować jak dużo jajek ale też produktów pochodnych jest zakażonych . Sklepy , które zakupiły jajka z kodem 2-NL-4015502, X-NL-40004-XX, X-NL-40050-XX,X-NL-40155-XX.... cała lista lista jajek z fipronilem muszą wycofać je ze sprzedaży i zutylizować.

         Afera jest bardzo rozwojowa , gdyż jajka były dodawane do wielu potraw takich jak ciasta i inne wypieki a także same kury mogą być zakażone trucizna fipronilem.

Afera jajkowa zatacza coraz większe kręgi
Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
POWIĄZANE ARTYKUŁY:

1   /  60
    wczoraj , 23:37

0   /  59
    3 dni temu, 20:58

0   /  117
    3 dni temu, 10:51

0   /  170
    3 dni temu, 10:36

NAJNOWSZE KOMENTARZE

footer
 • Tu jesteśmy

  2587 VK Den Haag
  Zwolsestraat 426.
  Freephone: 08 67894502
  Telephones: 06 233-459
  FAX: 04 504 889 9898
  E-mail: holandiapolonia@gmail.com
 • Znajdziesz Nas
  • Zapisz się newsletter
  • Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco
   zapisz się do naszego newslettera!
© 2015 - 2017   Poloniawholandii   VW   All rights reserved.  Privacy Policy