Top
Zamieszki w Rotterdamie

Holandia:Pozwolenie na eutanazje alkoholików ale za ich zgodą !


0
46 tydzień i 5 dni temu, 15:34 / 1258
     W Holandii wciąż poszerza się krąg osób, które można legalnie pozbawić życia(nie jest to prawda). Są to: chorzy psychicznie, osoby starsze, osoby z depresją itp. Obecnie krąg ten obejmuje także alholików! Na portalu lifenews.com przedstawiona została historia Marka - alkoholika, który zamiast leczenia, otrzymał śmiertelny zastrzyk.

        

Holenderski dziennikarz Marcel Langedijk opisał historię swojego młodszego brata, który był alkoholikiem i nie potrafił poradzić sobie z nałogiem. Przez osiem lat walczył, był na odwyku, jego małżeństwo się rozpadło. Nim samym zajmowali się rodzice.        

W końcu mężczyzna poprosił o eutanazję. Fizycznie miał być bardzo chory, psychicznie również cierpiał. Spełniał więc minimalne wymogi holenderskiego prawa, by go uśmiercić. Przyjechała do niego pielęgniarka w czarnej sukience i trampkach, zweryfikowała, czy na pewno można go uśmiercić i podała mu zastrzyk. Umarł szybko.        

Historia ta pokazuje wstrząsające podejście do ludzkiego życia. Prawo cywilizowanego państwa, zamiast potencjalnego samobójcę zatrzymać, przyczynia się do jego śmierci. A wszystko to, dzieje się całkowicie legalnie.        

Artukuł przedstawia sytuację bardzo obrazowo , ten alkoholik się na to zgodził więc nie rozumiem z czego tu robi się problem . Co innego gdyby za niego ktoś zdecydował , wtedy rozumiem jakieś obawy co będzie dalej a tak chciał to go uśmiercono., powtarzam za jego zgodą .        

Bardzo dobrze .że Holandia ma takie prawo , żyję tutaj kawał czasu i muszę stwierdzić ,że takiej opieki medycznej i takiego dbania o obywatela jak jest w Holandii nie ma w wieu krajach. To jest kraj bardzo pro obywatelski. Będę bronił w tym punkcie Holandii. Co prawda za wszystko trzeba płacić ale Holendrów pracujących czy też niepracujących na to stać. Nic nie ma za darmo.        

Na temat eutanazji mogę pisać dużó dlatego ,że mój przybrany ojciec własnie odszedł w tym roku i też się o taką starał , nie jest to takie proste wcale nie jest . To długotrwała procedura trawjąca dłużej niż często śmierć zabieże człowieka ze sobą ale jeśli wszystkie procedury się przejdzie pozytywnie, sama eutanazja trwa bardzo szybko . Holendrzy są narodem bardzo pragmatycznym.


Źródło :
|   lifenews.com + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze

֩ Ilość komentarzy (0)

Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Admin
Zamknij Name:

Password:

Dodaj komentarz

Zamknij       
     


-
-B I U URL    :) :( :P :D :S :O :=) :|H :X :-*


Optional, include a picture (maximum 200 kb)

Wpisz poprawny kod:   f193f
0   /  514
0   /  568
0   /  728
0   /  302
0   /  540
0   /  299
0   /  541
0   /  294
0   /  311
2   /  373
0   /  317
1   /  300

Kierowca autobusu w Apeldoorn wjechał pod wiadukt .


0

6 tydzień i 4 dni temu, 00:41 / 1088
Geldria


         W czasie wypadku 9 osób zostało rannych w tym jeden ciężko. Ranni pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa ponieważ takich się nie używa w autobusach. Wielu uderzyło w twarde części autobusu wybijając sobie zęby lub raniąc swoja twarz.

Autobus zaklinowany pod wiaduktem na ścieżce rowerowej.


         Edwin Katarberg , policjant , który przyjechał na miejsce wypadku opowiadał ,że zastał na miejscu chaos. Ludzie pomagali sobie na wzajem .Kierowca został odwieziony do szpitala , Przedsiębiorstwo będzie prowadziło wewnętrzne śledztwo.

         Policja bardzo interesuje sie tym wypadkiem i chce się dowiedzieć jak kierowca pomylił się na tyle ,że wjechał w ścieżkę rowerową i pod wiadukt ,

         Autobus był wyciągany kilka godzin z pod wiaduktu i został zajęty przez policję do badań . Policja musi odpowiedzieć w śledztwie jak doszło do tak kuriozalnego wypadku.

Kierowca skorzystał ze ściezki rowerowej i wjechał pod wiadukt.

Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
POWIĄZANE ARTYKUŁY:

0   /  1001
    wczoraj , 22:53

0   /  1269
    1 tydzień i 1 dni temu, 19:16

0   /  209
    1 tydzień i 4 dni temu, 15:50

0   /  288
    1 tydzień i 6 dni temu, 11:02

NAJNOWSZE KOMENTARZE

footer
 • Tu jesteśmy

  2587 VK Den Haag
  Zwolsestraat 426.
  Freephone: 08 67894502
  Telephones: 06 233-459
  FAX: 04 504 889 9898
  E-mail: holandiapolonia@gmail.com
 • Znajdziesz Nas
  • Zapisz się newsletter
  • Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco
   zapisz się do naszego newslettera!
© 2015 - 2017   Poloniawholandii   VW   All rights reserved.  Privacy Policy