Holandia: RET będzie obsługiwał transport publiczny w Rotterdamie i Hadze do 2034 roku.

     Firma RET będzie obsługiwać transport publiczny w Hadze i Rotterdamie do 2034 roku. Tak zdecydował Metropolian Area , utrzymując 800 pracowników przy swoich umowach o pracę .

         Koncesję transportu publicznego została przyznana bezpośrednio firmie , która do tej pory miała pieczę nad transportem publicznym firmie RET.


         Inne firmy nie zostały dopuszczone do rywalizacji o to miano.


         Prezes firmy RET Pedro Peter z dumą ogłosił dobre wieści pracownikom firmy , że od 20 lat obsługuje transport publiczny w Hadze i Rotterdamie oraz ,że przyszłość dla jego firmy i pracowników rysuje się różowa.


         Jednym z warunków na jakie musi zwrócić uwagę HTM RET to czyste i zadbane autobusy . RET planuje na początek zakupić 110 autobusów hybrydowych . Do 2025 roku RET postanawia swoje usługi proponować tylko autobusami hybrydowymi , które ograniczą emisję spalin do zera.


         Nowe autobusy mają być wyposażone w elektroniczne karty chipowe czyli plastikowe bilety gdzie będziemy mogli opłaty wnosić przez urządzenia mobilne oraz mają posiadać wejścia USB do np. ładowania telefonów i urządzeń dostosowanych do tego typu a nowością ma być informacja turystyczna wielojęzyczna .


Transport publiczny obsługiwany przezz RET do 2034 roku.Źródło :
|   AD.nl + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*