Holandia: 100 km korków dzisiejszego popołudnia na wysokości Amsterdamu.

     Dzisiaj w tak upalny dzień 30C był wyjątkowy ruch na drogach Holandii informuje serwis informacyjny o ruchu drogowym (VID).

         Na wysokości Amsterdamu korki sięgały 100 kilometrów. Problemy zaczęły się około popołudnia kiedy wypadków wydarzyło się więcej niż zwykle.


         Na A10 na północ w kierunku Amersfort zdarzył się wypadek ciężarówki , która zajęła wszystkie trzy pasy , które naturalnie przez policję zostały zamknięte.


         Również droga szybkiego ruchu A2 przy Zeeburg w Ouderkerk nie była przejezdna przez jakiś czas z powodu utrudnień. Serwis informacyjny taka sytuację tłumaczy bardzo wysoką temperaturą przeszkadzająca kierowcom podczas jazdy.


         W sumie VID informuje o szesnastu kolizjach wokół Amsterdamu i 100 kilometrach korków aż dwukrotnie dzisiejszego popołudnia.


         Wczoraj i w poniedziałek ruch był mimo opóźnień normalny w godzinach szczytu ale rano wszystko było ok . Dopiero sytuacja zmieniła się diametralnie na minus dzisiaj popołudniu.


         VID informuje ,że powoli ruch się normuje a korki się rozładowują przy ciężkiej pracy służb mundurowych.


Korki , korki ,korki.Źródło :
|   NH.nl + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 1

  • hahaha
    dzisiaj , 10:26
    Z tymi wiatrakami zawsze im nie dobrze ! Śnieg , źle , deszcz źle , ciepło żle życie w zwariowanym kraju , zawsze korki i korki , korki .
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*