Top
Zamieszki w Rotterdamie

Holandia: Auto w kanale , kierowca w szoku !


-2
12 tydzień i 6 dni temu, 15:53 / 179
Noord-Holland
     W miejscowości Heerhugowaard przejeżdżający przez miasto Oosttangent kierowca z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i wylądował w kanale .

         Według świadka, kobieta , ponieważ kierowcą była kobieta , uderzyła najpierw w barierkę osłaniającą kanał a potem odbijając się od niej straciła panowanie nad pojazdem , który runął do kanału.


         Mieszkańcy słysząc straszliwy huk łamiącego się żelaza podczas uderzenia natychmiast wezwali pomoc . Agenci przybywszy szybko na miejsce wypadku skoczyli do wody kobiecie na ratunek .


         Uratowana kobieta na pytanie służb ratowniczych czy ma dzieci , zrobiła dziwną minę i odpowiedziała ,że ma. Przy tym zrobiła tak dziwną minę ,że ratownicy nie zastanawiając się rzucili się na poszukiwanie i nurkowanie w poszukiwaniu pozostałych pasażerów . Nie odnaleziono nikogo więcej a kobieta stwierdzając tak powiedziała ,że dzieci zostały w domu ale była w szoku i dlatego zrobiła taką dziwną minę.


         Kobieta została odwieziona do szpitala na obserwację i na dalsze badania czy nie była pod wpływem środków odurzających .


Auto w kanale , kierowca w szoku.


Źródło :
|   NH + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze

֩ Ilość komentarzy (0)

Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Admin
Zamknij Name:

Password:

Dodaj komentarz

Zamknij       
     


-
-B I U URL    :) :( :P :D :S :O :=) :|H :X :-*


Optional, include a picture (maximum 200 kb)

Wpisz poprawny kod:   931e1
0   /  411
0   /  494
0   /  271
0   /  232
0   /  137
0   /  177
0   /  242
0   /  199
1   /  327
0   /  204
2   /  912
0   /  612

Furgonetka wjechała w tłum ludzi w Barcelonie. Kolejny zamach !


1

przedwczoraj , 18:47 / 119
Świat


         Jak podała agencja informacyjna Agence France Presse, policja określiła zdarzenie jako "atak terrorystyczny". Agencja Reutera podaje, że dwie osoby nie żyją. Gazeta "El Periodico", powołująca się na źródła w policji, twierdzi, że rannych zostało 20-25 osób. Służby ogrodziły okolicę zdarzenia, zamknęły też okoliczną stację metra i stacje kolejowe. Na miejscu są karetki pogotowia.

         Dziennik "El Pais" podał, że po wjechaniu w dziesiątki osób kierowca pojazdu uciekł na własnych nogach. Gazeta dodaje, że w furgonetce funkcjonariusze odnaleźli hiszpański paszport - szczegółów nie podano.

         Według katalońskiej telewizji TV3 napastnik schronił się w pobliskiej tureckiej restauracji i wziął zakładników. "El Paris" podaje, że policja poszukuje mężczyzny w białej koszuli w niebieskie paski o 170 cm wzrostu.

Zamach na Palcu Katalońskim.         Agencja informacyjna Reutera informuje o dwóch uzbrojonych mężczyznach, którzy weszli do restauracji w Barcelonie po zamachu. Taką samą informację podaje "El Periodico". Gazeta twierdzi również, że w rejonie bazaru miejskiego La Boqueria, kilkaset metrów od Placu Katalońskiego, słychać było wymianę ognia.

         Plac Kataloński to jedno z najbardziej ruchliwych miejsc w Barcelonie i ważny węzeł komunikacyjny miasta. W budynkach dookoła placu mieszczą się dziś hotele, eleganckie sklepy oraz siedziby ważnych instytucji finansowych.

         Organizacja terrorystyczna Państwo Islamskie zachęca swoich zwolenników do atakowania za pomocą samochodów. Od lipca 2016 r. do podobnych zamachów doszło w Nicei, Berlinie, Londynie i Sztokholmie.

         Barcelona to jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów miast na świecie. Każdego roku odwiedza ją 11 milionów osób z całego świata. Do tej pory islamscy terroryści nie przeprowadzili zamachu w Hiszpanii.

Zamach w Barcelonie .
Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
POWIĄZANE ARTYKUŁY:

0   /  35
    wczoraj , 20:58

0   /  90
    wczoraj , 10:51

0   /  123
    wczoraj , 10:36

0   /  119
    przedwczoraj , 18:47

NAJNOWSZE KOMENTARZE

footer
 • Tu jesteśmy

  2587 VK Den Haag
  Zwolsestraat 426.
  Freephone: 08 67894502
  Telephones: 06 233-459
  FAX: 04 504 889 9898
  E-mail: holandiapolonia@gmail.com
 • Znajdziesz Nas
  • Zapisz się newsletter
  • Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco
   zapisz się do naszego newslettera!
© 2015 - 2017   Poloniawholandii   VW   All rights reserved.  Privacy Policy