Holandia: Auto w kanale , kierowca w szoku !

     W miejscowości Heerhugowaard przejeżdżający przez miasto Oosttangent kierowca z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i wylądował w kanale .

         Według świadka, kobieta , ponieważ kierowcą była kobieta , uderzyła najpierw w barierkę osłaniającą kanał a potem odbijając się od niej straciła panowanie nad pojazdem , który runął do kanału.


         Mieszkańcy słysząc straszliwy huk łamiącego się żelaza podczas uderzenia natychmiast wezwali pomoc . Agenci przybywszy szybko na miejsce wypadku skoczyli do wody kobiecie na ratunek .


         Uratowana kobieta na pytanie służb ratowniczych czy ma dzieci , zrobiła dziwną minę i odpowiedziała ,że ma. Przy tym zrobiła tak dziwną minę ,że ratownicy nie zastanawiając się rzucili się na poszukiwanie i nurkowanie w poszukiwaniu pozostałych pasażerów . Nie odnaleziono nikogo więcej a kobieta stwierdzając tak powiedziała ,że dzieci zostały w domu ale była w szoku i dlatego zrobiła taką dziwną minę.


         Kobieta została odwieziona do szpitala na obserwację i na dalsze badania czy nie była pod wpływem środków odurzających .


Auto w kanale , kierowca w szoku.


Źródło :
|   NH + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*