Holenderska policja wybrała markę Mercedesa na dalsze lata współpracy.

     Policja w Holandii na następne lata jako dostawcę pojazdów do swojej pracy wybrała markę Mercedesa.

         Zamówienie obejmuje 2300 pojazdów klasy B i Vito , które będą jeździły po holenderskich drogach i patrolowały czy nie są łamane prawa drogowe. Mercedes to prestiżowa marka na którą holenderski rząd postanawia wydać kwotę kilkuset milionów.

         Cieszę się ,że wybór spadł na Mercedesa - powiedział przewodniczący Jan Struijes holenderskiego stowarzyszenia Policji (NBP). Z tych samochodów można być dumny , to prestiż i szacunek do marki a poza tym mają swoją wytrzymałość i odpowiednio sa dostosowane do ciężkich warunków pracy w terenie. Oczywiście to funkcjonalność pojazdów , która dała w teście "Test Drive" najwyższą ocenę .

         Ostatnie lata policja w Holandii korzystała z aut marki VW ,ale rzecznik stwierdził ,że dużym minusem było nie dość wystarczającej ilość miejsca do pracy w Tauronach . Rzecznik policji stwierdził ,że nie żegnamy z bólem markę VW . Oczywiście auta , które już funkcjonują będą dalej używane i eksploatowane przez policję do ich wyzłomowania

Policja wybrała markę Mercedes.


Źródło :
|   Telegraaf + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 1

  • Polak
    dzisiaj , 01:29
    Bez gwiazdy nie ma jazdy !! Chyba wiatraki też to zrozumiały , że taka decyzja po latach . Teraz to będą ścigali uciekinierów dopiero.
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*