Turbulencje podczas lotu do Hong-Kongu liniami KLM.

Sześciu pasażerów i dwóch członków załogi zostało rannych podczas lotu z Amsterdamu do Hong-Kongu. Powodem były olbrzymie turbulencje jakie napotkali pasażerowie lecąc liniami KLM .

         Turbulencje były ogromne ,mówi rzecznik KLM NH News , który opowiada co się wydarzyło podczas lotu. Po wylądowaniu w Hong-Kongu ranni pasażerowie wraz z dwoma członkami załogi zostali natychmiast odwiezieni do szpitala.

         Po pierwszych badaniach pięć osób zwolniono do domu pozostali w szpitalu stewardesa i pilot u których stwierdzono tylko i na szczęście liczne siniaki .

         Pasażerowie po takim locie i przeżyciach nie chcą latać liniami KLM i są do nic uprzedzeni myśląc ,że to królewskie linie zawiniły . KLM stara się dotrzeć do wszystkich pasażerów tego lotu i zrekompensować przestraszonym pasażerom ten nieszczęśliwy lot. Przy dzisiejszej konkurencji wszystkie takie wydarzenia kładą się cieniem na firmie , która jest bezpośrednim przewoźnikiem , pasażerowie uważają ,że to niewykwalifikowani piloci sprawili takie niedogodności a wcale tak nie musi być ale uprzedzenie zostaje.

Turbulencje podczas lotu do Hong-Kongu.


Źródło :
|   ED + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*