Aresztowania w sprawie dwóch zamordowanych dziewczynek .

Holenderska policja ,w sprawie dwóch zamordowanych dziewczynek , przypomnimy Romy i Savannah o czym pisaliśmy w poprzednich artykułach , dokonała zatrzymań .

         Agenci policji zatrzymali dwóch nieletnich chłopców kierując sie badaniami daktyloskopijnymi . Okazuje się ,że te przypadki , choć wcześnie łączono je w całość są od siebie nie zależne .

         Przypomnijmy Savannah Dekker została znaleziona martwa w dzielnicy przemysłowej w Bunschoten. Czternastolatek z miasta Ede został aresztowany w związku ze śmiercią innej nastolatki Romy z Hoevelaken. Chłopiec jest podejrzany jak podaje holenderska policja o udział w jej śmierci.

         Ciało Romy zostało znalezione w piątek 02 czerwca w wodzie w Emelaarsepad w Achterveld.

         W przypadku Savannah Dekker aresztowano szesnastolatka z Den Bosch. On był również zatrzymany w nocy z niedzieli na poniedziałek. Rodziny dziewczynek zostały poinformowane przez policje o ich działaniach i aresztowaniach.

         Policja rozpoczęła śledztwo na ogromną skalę i rozpoczęła wymianę informacji pomiędzy informatorami . Okazuje się ,że te przypadki morderstw dziewczynek nie mają ze sobą wspólnego zaczepienia i nie można ich podporządkować jednemu śledztwu. Śledztwo trwa.

Dwie dziewczynki 14 i 16 lat zamordowane w bardzo podobnych okolicznościach.


Źródło :
|   ED + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*