W Tilburgu zaginęły dwie nastolatki 16 i 17 lat.

Policja w całym kraju poszukuje dwóch dziewczynek w wieku 16 i 17 lat pochodzących z Tilburga.

         Holenderska policja poszukuje dwóch zaginionych dziewczynek , które zaginęły w niedzielę w Tilburgu. Policja prowadzi od niedzieli szeroko zakrojone poszukiwania a jest postawiona na baczność po śmierci dwóch dziewczynek , które zostały znalezione w wodzie wcześniej.

         Jedna z dziewczynek w wieku 17-lat wyszła na swoim rowerze z Ganzerikhof i po godzinie zaginęła i nikt o niej nie słyszał do tej pory. Ślad po niej zaginął . Dziewczynka ma solidną budowę , ciemną skórę i ma około 1,60 wzrostu. Ma brązowe długie włosy i nosi niebieską czapkę , czarną bluzę pod spodem i jechała na zielonym rowerze.

         W tym samym czasie około 6 km od Ganzerikhof zaginęła druga dziewczynka w wieku 16 lat. Wyszła z ulicy Griegstraat i do dziś ślad po niej zaginął . Ma 1,70 wzrostu , jest szczupła długie brązowe włosy , ubrana była w biała kamizelkę i czarne spodnie dresowe. Porusza sie na czarnym rowerze .

         Policja prosi wszystkich , którzy widzieli dziewczynki od niedzieli do wtorku , proszeni są o kontakt z policję na telefon alarmowy policji.

         Policja działa też przez platformę internetową Burgernet gdzie prosi o współpracę gminę , mieszkańców i pokrewne instytucje o zaangarzowanie się w poszukiwania dziewczynek.

Zaginione dziewczynki w Tilburgu.


Źródło :
|   AD + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*