Top
Zamieszki w Rotterdamie

W Tilburgu zaginęły dwie nastolatki 16 i 17 lat.


2
10 tydzień i 4 dni temu, 00:44 / 233
Noord-Brabant
Policja w całym kraju poszukuje dwóch dziewczynek w wieku 16 i 17 lat pochodzących z Tilburga.

         Holenderska policja poszukuje dwóch zaginionych dziewczynek , które zaginęły w niedzielę w Tilburgu. Policja prowadzi od niedzieli szeroko zakrojone poszukiwania a jest postawiona na baczność po śmierci dwóch dziewczynek , które zostały znalezione w wodzie wcześniej.

         Jedna z dziewczynek w wieku 17-lat wyszła na swoim rowerze z Ganzerikhof i po godzinie zaginęła i nikt o niej nie słyszał do tej pory. Ślad po niej zaginął . Dziewczynka ma solidną budowę , ciemną skórę i ma około 1,60 wzrostu. Ma brązowe długie włosy i nosi niebieską czapkę , czarną bluzę pod spodem i jechała na zielonym rowerze.

         W tym samym czasie około 6 km od Ganzerikhof zaginęła druga dziewczynka w wieku 16 lat. Wyszła z ulicy Griegstraat i do dziś ślad po niej zaginął . Ma 1,70 wzrostu , jest szczupła długie brązowe włosy , ubrana była w biała kamizelkę i czarne spodnie dresowe. Porusza sie na czarnym rowerze .

         Policja prosi wszystkich , którzy widzieli dziewczynki od niedzieli do wtorku , proszeni są o kontakt z policję na telefon alarmowy policji.

         Policja działa też przez platformę internetową Burgernet gdzie prosi o współpracę gminę , mieszkańców i pokrewne instytucje o zaangarzowanie się w poszukiwania dziewczynek.

Zaginione dziewczynki w Tilburgu.


Źródło :
|   AD + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze

֩ Ilość komentarzy (0)

Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Admin
Zamknij Name:

Password:

Dodaj komentarz

Zamknij       
     


-
-B I U URL    :) :( :P :D :S :O :=) :|H :X :-*


Optional, include a picture (maximum 200 kb)

Wpisz poprawny kod:   1e5fa
1   /  169
0   /  216
0   /  418
0   /  195
0   /  446
0   /  153
0   /  247
0   /  151
0   /  159
0   /  463
0   /  182
0   /  199

Furgonetka wjechała w tłum ludzi w Barcelonie. Kolejny zamach !


1

przedwczoraj , 18:47 / 119
Świat


         Jak podała agencja informacyjna Agence France Presse, policja określiła zdarzenie jako "atak terrorystyczny". Agencja Reutera podaje, że dwie osoby nie żyją. Gazeta "El Periodico", powołująca się na źródła w policji, twierdzi, że rannych zostało 20-25 osób. Służby ogrodziły okolicę zdarzenia, zamknęły też okoliczną stację metra i stacje kolejowe. Na miejscu są karetki pogotowia.

         Dziennik "El Pais" podał, że po wjechaniu w dziesiątki osób kierowca pojazdu uciekł na własnych nogach. Gazeta dodaje, że w furgonetce funkcjonariusze odnaleźli hiszpański paszport - szczegółów nie podano.

         Według katalońskiej telewizji TV3 napastnik schronił się w pobliskiej tureckiej restauracji i wziął zakładników. "El Paris" podaje, że policja poszukuje mężczyzny w białej koszuli w niebieskie paski o 170 cm wzrostu.

Zamach na Palcu Katalońskim.         Agencja informacyjna Reutera informuje o dwóch uzbrojonych mężczyznach, którzy weszli do restauracji w Barcelonie po zamachu. Taką samą informację podaje "El Periodico". Gazeta twierdzi również, że w rejonie bazaru miejskiego La Boqueria, kilkaset metrów od Placu Katalońskiego, słychać było wymianę ognia.

         Plac Kataloński to jedno z najbardziej ruchliwych miejsc w Barcelonie i ważny węzeł komunikacyjny miasta. W budynkach dookoła placu mieszczą się dziś hotele, eleganckie sklepy oraz siedziby ważnych instytucji finansowych.

         Organizacja terrorystyczna Państwo Islamskie zachęca swoich zwolenników do atakowania za pomocą samochodów. Od lipca 2016 r. do podobnych zamachów doszło w Nicei, Berlinie, Londynie i Sztokholmie.

         Barcelona to jedno z najczęściej odwiedzanych przez turystów miast na świecie. Każdego roku odwiedza ją 11 milionów osób z całego świata. Do tej pory islamscy terroryści nie przeprowadzili zamachu w Hiszpanii.

Zamach w Barcelonie .
Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
POWIĄZANE ARTYKUŁY:

0   /  36
    wczoraj , 20:58

0   /  90
    wczoraj , 10:51

0   /  123
    wczoraj , 10:36

0   /  119
    przedwczoraj , 18:47

NAJNOWSZE KOMENTARZE

footer
 • Tu jesteśmy

  2587 VK Den Haag
  Zwolsestraat 426.
  Freephone: 08 67894502
  Telephones: 06 233-459
  FAX: 04 504 889 9898
  E-mail: holandiapolonia@gmail.com
 • Znajdziesz Nas
  • Zapisz się newsletter
  • Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco
   zapisz się do naszego newslettera!
© 2015 - 2017   Poloniawholandii   VW   All rights reserved.  Privacy Policy