Pościg za uciekinierem A 73 koło Nijmegen.

W Nijmegen i jego okolicach , od poniedziałku wieczorem trwała obława na szaleńca , który uciekał policji. Podejrzany w poniedziałek wieczorem uciekł policji . 40-letni mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa.

         Uciekając przed policją wjechał w radiowóz i uciekł, wydarzenie to było na A73. Funkcjonariusze potem widzieli auto na A73 koło Nijmegen, była to 21:00. Złamał wiele przepisów po drodze np. nie zatrzymał się przed znakiem stop i odjechał A73.

         Radiowóz , który go ścigał został staranowany a uciekinier postanowił jechać dalej. Przy wyjeździe z Dukenburg auto uciekiniera wpadło w poślizg , a w pościgu brało juz 10 jednostek policji , i wypadł z drogi na pobocze poważnie się uszkadzając.

         Mężczyzna podczas aresztowania stawiał opór , mimo licznych obrażeń na ciele , policja poskromiła uciekiniera . Podczas jazdy na komisariat w Nijmegen policja musiała zahaczyć o szpital ponieważ pacjent zaczął sie źle czuć , poza tym policjanci musieli przeprowadzić badania na zawartość alkoholu we krwi.

         A73 została zamknięta w poniedziałek wieczorem . W tej chwili policja kontynuje dochodzenie i przesłuchuje świadków biorących udział w zdarzeniu. Do teraz nie wiadomo dlaczego mężczyzna się tak zachowywał , jak podaje policja był trzeźwy.

Pościg za uciekinierem.


Źródło :
|   NU + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*