Poszukiwany mężczyzna , który okradł stację benzynową i zbiegł .

Dzisiaj o 15:40 do sklepu stacji benzynowej przy ulicy Vaanweg w Rotterdam -Zuid wszedł ubrany na ciemno mężczyzna i grożąc nożem okradł sklep i uciekł .

         26-letnia kobieta , ekspedientka pracująca tego dnia w stacji benzynowej spostrzegła ubranego na czarno i w słonecznych okularach , gdzie nie świeciło słońce . Mężczyzna wtargną w zamierzonym celu okraść sklep znajdujący się na stacji benzynowej.

         Mężczyzna wszedł od razu do sklepu i skierował się do kasy . Nie mówiąc nic , zeznaje kobieta , położył biała plastikową reklamówkę na ladę i wyciągnął nóż , kazał kobiecie zapakować pieniądze do reklamówki.

         Kobieta posłusznie spakowała wszystkie pieniądze z kasy do reklamówki. Napastnik sprawdził kasę czy wszystkie pieniądze są spakowane i grożąc ekspedientce wybiegł w nieznanym kierunku.

         Policja prosi wszystkich świadków , którzy widzieli podejrzanego mężczyznę lub poznają ze zdjęcia , proszeni są o natychmiastowy kontakt z policją . Na wyposażeniu policji 24h na dobę do dyspozycji są tłumacze wielu języków świata.

Poszukiwany mężczyzna , który okradł stacje benzynową.


Źródło :
|   De Telegraaf + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*