Top
Zamieszki w Rotterdamie

Wizz Air szykuję duże zmiany dla swoich pasażerów ?!


1
15 tydzień i 6 dni temu, 16:50 / 275
Świat
Tanie linie lotnicze Wizz Air szykują rewolucję w swojej polityce bagażowej. Ma zniknąć podział na duży i mały bagaż podręczny, a jeśli pasażerowie będą chcieli mieć go przy sobie, będą musieli zapłacić.

         Tanie linie lotnicze Wizz Air szykują rewolucję w swojej polityce bagażowej. Ma zniknąć podział na duży i mały bagaż podręczny, a jeśli pasażerowie będą chcieli mieć go przy sobie, będą musieli zapłacić.

         Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis Fly4Free, węgierskie linie chcą wprowadzić duże zmiany dotyczące bagażu. Nowością będzie zniesienie podziału bagażu podręcznego na mały (do tej pory bezpłatny) i duży (płatny). Jego wymiary i limity wagowe mają zostać ujednolicone, ale na razie nie są znane szczegóły.

Tak reklamują swoją linię pracownicy.         Dużo większą zmianą, która może nie spodobać się pasażerom, będzie wprowadzenie opłaty za wyżej wspomniany bagaż. Nie będzie to jednak opłata obowiązkowa. Dla podróżnych, którzy zapłacą za bagaż podręczny, będzie to gwarancja, że ich walizka zostanie wniesiona na pokład samolotu. Ci, którzy nie zdecydują się na opłacenie bagażu, nie będą mieli tej pewności.

         Zmiana może wynikać z problemów, z którymi boryka się nie tylko Wizz Air, ale też Ryanair. Część bagaży, które zabierają ze sobą pasażerowie irlandzkich linii, nie mieści się na pokładzie. Obsługa zabiera je więc na płycie lotniska i chowa w luku z tyłu samolotu. Wszystko wskazuje na to, że podobnie jest w przypadku węgierskiego przewoźnika.

         Z informacji uzyskanych przez Fly4Free wynika, że w Wizz Airze wszystko będzie zależeć od typu maszyny, którą wykonywany będzie lot. W przypadku Airbusów A320 bagaż podręczny na pokład będzie mogło zabrać pierwsze 80 osób, które za niego zapłaci. Natomiast na trasach obsługiwanych przez Airbusy A321 będzie to 90 osób. Pozostali będą musieli liczyć się z możliwością, że ich bagaże trafią do luku. Zmiany od lipca

         Nowe zasady mają obowiązywać już w przypadku transakcji dokonywanych od 19 lipca, ale będą dotyczyć lotów realizowanych dopiero od 29 października, czyli od początku zimowego rozkładu. Osoby, które już wykupiły bilety na podróż po 29 października z dużym bagażem podręcznym, otrzymają informację o zmianach w regulaminie. Będą one musiały zastosować się do nowych zasad, ale mogą liczyć również na zwrot różnicy cenowej, chyba, że zdecydują się nadać swój bagaż.

         Kolejna zmiana, którą planuje wprowadzić przewoźnik, dotyczy bagażu nadawanego. Jego waga ma zostać zmniejszona z 23 do 20 kilogramów, ale cena za nadanie prawdopodobnie nie ulegnie zmianie. Nie zmieni się też opłata za nadanie dużego bagażu do 32 kg.

Dziurawe samoloty wiedzieliscie o tym ?


Każdy samolot, którym latasz jest dziurawy. Dlaczego tak jest?

Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze

֩ Ilość komentarzy (0)

Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Admin
Zamknij Name:

Password:

Dodaj komentarz

Zamknij       
     


-
-B I U URL    :) :( :P :D :S :O :=) :|H :X :-*


Optional, include a picture (maximum 200 kb)

Wpisz poprawny kod:   69f98
0   /  335
0   /  387
0   /  254
0   /  307
0   /  337
2   /  368
1   /  262
0   /  287
0   /  756
1   /  216
0   /  253
0   /  290

Polak złapany podczas kradzieży w supermarkecie w Roosendaal.


1

6 tydzień i 5 dni temu, 23:58 / 2151
Noord-Brabant


         Zatrzymany mężczyzna krzyczał coś po polsku do ochroniarzy , awanturując się okropnie podczas zatrzymania. Nie godząc się z reakcją funkcjonariuszy , wykrzykując coś próbował gdzieś zadzwonić , agenci mu nie pozwolili.

         Pojmany mężczyzna szamotał się a przekazywany policji uderzył kilkakrotnie w szyld sklepu okaleczając się . Rany głowy i nosa , który złodziej sam sobie uszkodził nie były na tyle poważne żeby trzeba było odwieźć go do szpitala. Został zatrzymany przez policję i czeka na rozprawę sądową .

Polak złapany na kradzieży w supermarkecie w Roosendaal.

Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
POWIĄZANE ARTYKUŁY:

0   /  1001
    wczoraj , 22:53

0   /  1269
    1 tydzień i 1 dni temu, 19:16

0   /  209
    1 tydzień i 4 dni temu, 15:50

0   /  288
    1 tydzień i 6 dni temu, 11:02

NAJNOWSZE KOMENTARZE

footer
 • Tu jesteśmy

  2587 VK Den Haag
  Zwolsestraat 426.
  Freephone: 08 67894502
  Telephones: 06 233-459
  FAX: 04 504 889 9898
  E-mail: holandiapolonia@gmail.com
 • Znajdziesz Nas
  • Zapisz się newsletter
  • Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco
   zapisz się do naszego newslettera!
© 2015 - 2017   Poloniawholandii   VW   All rights reserved.  Privacy Policy