AH To Go w sieci sklepów od przyszłego roku.

W sieci sklepów Albert Heijn od przyszłego roku zniknął kasy a co za tym idzie płatności gotówkowe. Znana sieć sklepów chce wszystkie kasy zastąpić płatnościami za pomocą smartfonów.

         Jak będzie to działało opowiada rzecznik sieci supermarketów Topman Wouter Kolk znanej gazecie De Telegraaf ,że przy podejściu do kasy trzeba będzie zeskanować swój kod QR , następnie zeskanować wszystkie artykuły wyłożone na taśmę i spakować do torby na zakupy. System płatności oczywiście odbędzie się po przez elektronikę .

         Kolk mówi ,że w przyszłym roku pierwsze sklepy będzie można przetestować już bez gotówki. Testujemy ze świadomością ulepszenia i przyspieszenia zakupów dla klientów.

         Cała operacja będzie nosić nazwę "AH To Go" i będzie dostępna we wszystkich sklepach w całym kraju , choć testy mają rozpocząć się do Amsterdamu.

         od redakcji: Z jednej strony cieszymy się ,że postęp idzie tak szybko , bo to ułatwia życie a z drugiej strony , jak to zwykle bywa ma to też swoją złą stronę , bo gdzie będziemy pracować ? Dokąd mają pójść kasjerki , które pracują w kasach lat dzieścia ? To chyba nie jest dobry kierunek , ze skrajności w skrajność , a skrajności w życiu są złe , wszystko musi być wyważone .

AH To Go w przyszłym roku.


Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 2

  • COtojest
    dzisiaj , 06:05
    I wszyscy na bruk ..nie będzie roboty !
  • Marek
    dzisiaj , 06:05
    Co za gówno ! Tylko czekać jak wszystkich zwolnią.
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*