Pościg w centrum Rotterdamu wzdłuż Kralingseweg .

         W pewnym momencie pościg został zaprzestany gdyż było to bardzo niebezpieczne dla innych uczestników dróg. Podejrzany wybrał jednak ucieczkę przez bardzo zatłoczone centrum miasta. Kierowca łamał wszelkie przepisy nie zważając na znaki stop i czerwone światła. O mały włos nie przejechał ludzi przechodzących po przejściach.

         Na wyjeździe z A 16 okolice Kralingen samochód odmówił posłuszeństwa uciekinierowi. Francus porzucił auto i zaczął uciekać . Policja obserwująca pościg z helikoptera od razu przystąpiła do pogoni . Agenci zostali zmuszeni do sięgnięcia po broń gdyż uciekinier zaczął strzelać do policjantów.

         Uciekinier biegł w kierunku Brainpark. Po krótkiej strzelaninie z policją Francuz został ranny i zniknął na chwile funkcjonariuszom. Po chwili został znaleziony w rowie przy ulicy Kralingseweg . Zatrzymany mężczyzna miał w torbie 9000Euro i broń palną .

         Samochód, którym uciekał Jeep Renegrande został zajęty przez policję a Francuz został aresztowany. Nikomu z obserwatorów i świadków nic się nie stało.

Polak pobity w parku.
Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*