Ciało 25-letniej Polki znalezione w Maarsbergen .         Około godziny 14:00 policja otrzymała zgłoszenie z hotelu ,że znaleziono ciało w jednym z pokoi .Sprawa jest bardzo poważna więc zajęło się tym specjalna jednostka policji z Holandii Forensische Opsporing.

         Istnieje duże prawdopodobieństwo ,że znaleziono ciało pochodzi z przestępstwa . Mieszkała tam 25-letnia Polka . Czyżby morderstwo naszej rodaczki ? Wszystko na to wskazuje .Policja nabrała wody w usta i zakrywając się tajemnicą śledztwa nie udziela żadnych wskazówek. Śledztwo trwa .Detektywi badają sprawę .

Ciało 25-letniej Polki znalezione w pokoju.
Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 1

  • MartaW
    dzisiaj , 06:05
    Powiem tak ... Znałam ją fajna dziewczyna i bardzo ładna [*] Mieszkaąłm na tym hotelu ...wiem co sie tam dzieje .. patologia jedna patologia nic więcej ćpanie i chlanie tyle na temat . Najlepsze jest to że sam opiekun hotelu wie co się wyprawia i nic z tym nie robi ba sam w tym uczestniczy ... jeśli to było morderstwo to wina leży po stronie ludzi ! Serio >? okolo 100 (ponad) osób i nikt nic nie widział nikt nic nie słyszał ? NO KURWA NIE ROZŚMIESZAJCIE MNIE !
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*