AB Werkt zaangażowała się w pomoc rodzinom z Polski i Rumuni ofiar tragicznego wypadku.         Czwarty z pasażerów Polak 22-latek przebywa w szpitalu i jest w ciężkim szoku. Wszyscy byli wieloletnimi pracownikami agencji pracy AB Works. Ta agencja pracy postanowiła mocno wesprzeć i zaangażować się w pomoc rodzinom ofiar.

         We wtorek w Baarlo dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się msza na rzecz zmarłych . Wszelkich informacji i pomocy będzie udzielać polski ksiądz , odprawiający mszę.

         Policja cały czas bada przyczyny wypadku w którym zginęli trzej mężczyźni a tylko jeden 22-letni Polak wyszedł żywy . Przyczyna wypadku jest nadal nieznana , natomiast wiadomo ,że jechali oni do pracy w Rijkevoort.

         Policja próbowała w tej sprawie przesłuchać jedynego uczestnika tragicznego wypadku Polaka ale niestety to się nie udało. Polak jest w tak złej formie psychicznej ,że psycholog nie zezwolił na dalsze czynności policji.

         Delegacja agencji pracy AB Werk postanowiła nieodpłatnie pomóc rodzinom ofiar i na własny koszt ściągnęła rodziny do Holandii . Przedstawiciel agencji był tez na miejscu wypadku by pomóc zabezpieczać ślady i udzielił wszystkich niezbędnych informacji.

         Agencja AB Work postawiła sobie za cel honoru pomóc rodzinom w załatwieniu wszelkich spraw w Holandii jak i też sprowadzić ciała ofiar do Polski. Stawiamy sobie za cel pomóc rodzinom , to byli długoletni nasi pracownicy , opowiada przedstawiciel agencji. To ogromna tragedia jaka dotknęła rodziny ofiar dlatego jesteśmy tutaj żeby załatwić wszelkie sprawy związane z pochówkiem.

         W sprawę zaangażował się również Burmistrz Limburgii Północnej z gminy Peel i Maas Wilma Delissen , będzie obecny w obrządku pogrzebowym i będzie udzielała pomocy rodzinom.

Agencja AB Werkt pomoże ofiarom wypadku .
Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*