Staranował radiowóz na A 15 między Papandrecht a Alblasserdam.         Nie był pod wpływem alkoholu jak wyszło po zbadaniu w wydychanym powietrzu. Tuż przed 18:00 użytkownicy drogi zauważyli jak się wyrażają Holendrzy anty społeczne zachowanie jednego z kierowców jadącego A 15 w kierunku Rotterdamu. Polak jechał bardzo niebezpiecznie podjeżdżając bardzo blisko aut i tez zajeżdżając innym użytkownikom drogę .

         Została powiadomiona policja , która namierzyła sprawcę i postanowiła przyjrzeć się zachowaniom prowadzącego auto. Jechała za nim przez pewien odcinek drogi potem postanowiła wyjechać przed sprawcę po przez skrzyżowanie. Gdy policja jechała drogą z pierszeństwem przejazdu Polak wyjeżdżając na główna miał przed sobą znak stopu ale go zignorował i uderzył w policyjny radiowóz odbijając się od niego uderzył w barierkę na autostradzie.

Aresztowanie Polaka na A 15 .


         Kierowca został natychmiast zatrzymany , skontrolowany . W aucie Polaka znajdowało się bardzo dużo puszek po piwie. Podejrzany w czasie aresztowania zachowywał się bardzo agresywnie , prawdopodobnie był pod wpływem środków odurzających. Został przekazany na badanie do szpitala , które ustalą czy był czy nie . Tak czy siak usłyszy zarzuty w spowodowaniu kolizji drogowej.

Polak staranował radiowóz .
Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*