Napad na supermarket PLUS Woenselse w Eindhoven.

0
1 tydzień i 2 dni temu, 19:51 / 174
Eindhoven

Według świadków napadu dokonało dwóch zamaskowanych mężczyzn w wieku 20-25 lat , ubrani byli w dresy , jeden miał szarą bluzę drugi niebieską.

Według personelu rabusie grozili personelowi czymś na podobieństwo broni palnej. Czy to była broń palna ? Policje tego nie wie , prowadzone są czynności śledcze.

Bezpośrednio po napadzie policja rozpoczęła poszukiwania angażując psy policyjne . Obszar napadu został zabezpieczony przez policję , poszukiwania trwają .Supermarket działa i pracuje normalnie.

B I U URL    :) :( :P :D :S :O :=) :|H :X :-*

Optional, include a picture (maximum 200 kb)

0   /  417

Holenderski duet siatkarzy plażowych Alexander Brouwer i Robert Meeuwsen zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Europy.

2

wczoraj , 23:37 / 60
1
Sport

Oba spotkania półfinałowe obfitowały w emocje. Jako pierwsze na piasek wybiegły duety belgijski i łotewski. Początkowo mecz zdominowali faworyci – Samoilovs i Smedins. Łotysze szybko wygrali pierwszego seta, w którym Koekelkoren/van Walle zdobyli jedynie 14 punktów. To jednak nie podłamało Belgów, którzy szybko przejęli inicjatywę i wyraźnie wygrali drugą partię. W trzecim secie nie brakowało ciekawych wymian, do końca oba duety walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie po ponad czterdziestu minutach gry ręce w geście triumfu podnieśli Łotysze. Półfinał pomiędzy Holendrami a Włochami miał zupełnie inny przebieg. Już w pierwszym secie toczyła się zacięta walka. Dopiero po grze na przewagi wygrali Brouwer/Meeuwsen. Podrażnieni takim przebiegiem gry Lupo i Nicolai zdominowali drugą odsłonę, triumfując do 15. Decydująca partia również potoczyła się po myśli włoskiego duetu, który wygrywając 15:11, zapewnił sobie miejsce w finale.

Pierwszym niedzielnym meczem panów było spotkanie o brązowy medal, które początkowo lepiej układało się dla Alexandra Brouwera i Roberta Meeuwsena. Chociaż ich rywale nie odpuszczali, to Holendrzy triumfowali w pierwszym secie (21:17). Druga odsłona miała nieco inny przebieg. Zaciętej walki nie brakowało, jednak to Dries Koekelkoren i Tom van Walle lepiej prezentowali się w decydującej fazie seta, a o tym, kto zdobędzie brązowy medal, miał zdecydować tie-break. W nim chociaż oba duety nie miały zamiaru odpuścić, więcej zimnej krwi zachowali wyżej notowani Brouwer i Meeuwsen i to oni po 46 minutach gry cieszyli się ze zwycięstwa.

Brązowy medal Holendrów ME w Jurmale.

Starcie finałowe od początku było wyrównane. Nie brakowało efektownych wymian. Oba duety nie ustrzegły się również prostych błędów, jednak na prowadzeniu utrzymywali się Daniele Lupo i Paolo Nicolai (13:11). Walka Aleksandrsa Samoilovsa i Janisa Smedinsa na niewiele się zdała. Chociaż Łotyszom udało się obronić piłkę setową, to Włosi po mocnym ataku Lupo wygrali do 16. Drugiego seta lepiej rozpoczęli siatkarze z Łotwy (3:1). Gdy wydawało się, że Łotysze zdominowali tego seta, Włosi z akcji na akcję zaczęli zmniejszać dystans, aż na tablicy wyników pojawił się remis (16:16). Z czasem rozgorzała zacięta walka, w której po grze na przewagi lepsi okazali się Włosi i to na ich szyjach zawisły złote medale.

o 3. miejsce:

Koekelkoren/van Walle BEL [11] – Brouwer/Meeuwsen NED [6] 1:2 (17:21, 21:17, 11:15)