Top
Zamieszki w Rotterdamie

Oddział Kruidvat okradziony w Eindhoven.


1
4 tydzień temu , 22:24 / 137
Eindhoven


         Nieznany mężczyzna wtargnął z bronią w ręku i szantażując personel dokonał kradzieży pieniędzy z kasy. Pracownicy zeznający i przepytywani przez policję mówili o wysokim człowieku z bronią w reku , który po napadzie oddalił się na rowerze w kierunku Bisschop Bekkerslaan.

         Podczas kradzieży nikt nie został ranny . Napastnik był ubrany w dres i jak zeznają świadkowie miał około dwóch metrów wzrostu.

Okradziono oddział Kruidvat w Eindhoven.         Policja rozpoczęła już poszukiwania i spisuje zeznania świadków , rozpowszechniła też wici na portalach społecznościowych , prosi wszystkie osoby , które były świadkami napadu do zgłaszania się w celu sporządzenia zeznań .

Napad na oddział Kruidvat w Eindhoven.

Tagi:
Holandia
Kruidvat
EindhovenŹródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
Komentarze

֩ Ilość komentarzy (0)

Wyraź swoją opinię w komentarzu.

Admin
Zamknij Name:

Password:

Dodaj komentarz

Zamknij       
     


-
-B I U URL    :) :( :P :D :S :O :=) :|H :X :-*


Optional, include a picture (maximum 200 kb)

Wpisz poprawny kod:   73abb
0   /  225
1   /  212
0   /  220
0   /  322
0   /  404
2   /  246
0   /  202
0   /  517
0   /  271
0   /  237
0   /  270
0   /  226

Wereld Haven Dagen w Rotterdamie rozpoczęte , potrwają do niedzieli.


1

2 tydzień i 5 dni temu, 10:50 / 649
Rotterdam


         Impreza potrwa przez cały weekend czyli do niedzieli wieczorem . W sobotę wieczorem przewidziany jest pokaz sztucznych ogni jak co roku . Organizatorzy jak co roku prześcigają się w atrakcjach . Tegoroczne Dni Morza i Portów upłynął pod hasłem łodzi motorowych i łódek budowanych z recyclingu.

         W piątek i sobotę odbywać się będą np. wyścigi i pokazy łodzi solarnych. Każdy pomysł łódki napędzanych energią solarną jest dopuszczony do startu. Musi wcześniej przejść weryfikację organizatorów , którzy ocenią czy spełnia warunki startu w rywalizacji.

         W sobotę 2, września 2017 roku natomiast organizatorzy zaprezentują pokaż łodzi smoczych . To są długie łodzie z 20 wiosłami obsługiwane przez wioślarzy z bębnem z przodu wybijającym rytm pracy galerników i jednym sternikiem z tyłu . Wyścigi "smoczych łodzi " uznawane są przez UNESCO jako działalność kulturalna. Rywalizację można oglądać w Rijnhaven.

         W niedzielę powtarzającym sie wydarzeniem będzie Rotterdam Harbor Sprints czyli konkurs wioślarzy organizowany przez Association Growers Association A.R.S.R. To będzie wyścig na dystansie 400 metrów (sprint) zgodnie z zasadą Knock-out czyli tam i z powrotem . Wyścig będzie odbywał się wzdłuż portu Rotterdam .

         Będą tez atrakcje da dzieci . Będą one mogły nauczyć sie np. żeglowania , kajakarstwa , sportów wodnych czy gotowania potraw marynarzy. Będą miały również wejścia na pokład żaglówki czy innych statków lub łodzi zacumowanych w porcie czy wybrzeżu .

Wereld haven dagen.         Program Wereldhavendagen możecie znaleźć pod tym linkiem tutaj

         Oprócz tych atrakcji można będzie podziwiać przeróżne statki zacumowane przy nabrzeżu portu jak również jest jak co roku możliwość wejścia na pokład . Impreza jest bezpłatna i każdy zwiedzający znajdzie coś dla siebie . Poza tym przy moście Erazmusbrug zawsze odbywają się pokazy jednostek ratowniczych , przepływają olbrzymie statki pod otwartym mostem . Warto więc znaleźć chwilę czasu i odwiedzić bardzo dobrze przygotowaną imprezę przez organizatorów . Zapraszamy serdecznie w imieniu portalu " Polonia w Holandii" i życzymy udanej zabawy .

Napad na oddział Kruidvat w Eindhoven.
Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna
POWIĄZANE ARTYKUŁY:

0   /  138
    1 tydzień i 5 dni temu, 16:15

0   /  861
    1 tydzień i 5 dni temu, 00:41

0   /  1947
    1 tydzień i 6 dni temu, 23:58

0   /  1367
    2 tydzień i 1 dni temu, 21:51

NAJNOWSZE KOMENTARZE

footer
 • Tu jesteśmy

  2587 VK Den Haag
  Zwolsestraat 426.
  Freephone: 08 67894502
  Telephones: 06 233-459
  FAX: 04 504 889 9898
  E-mail: holandiapolonia@gmail.com
 • Znajdziesz Nas
  • Zapisz się newsletter
  • Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco
   zapisz się do naszego newslettera!
© 2015 - 2017   Poloniawholandii   VW   All rights reserved.  Privacy Policy