11 imigrantów zatrzymanych w chłodni na terenie Holandii.         Stało się tak dlatego , że belgijski kierowca jadący za portugalką ciężarówką zobaczył białą flagę i siatkę machającą się za zaplombowanych drzwi ciężarówki.

         Kierowca portugalski wraz z zoną podróżujący TIRem zatrzymał się w zatoce stacji benzynowej żeby zatankować i sprawdzić czy plomby , również co było powodem ,że kierowca jadący z tyłu ostrzegł szofera prowadzącego portugalską ciężarówkę.

         Holenderska policja postanowiła sprawdzić dziwny ładunek w chłodni Portugalczyka. W trakcie tankowania obstawiła ciężarowy samochód i poprosiła o papiery przewozowe . Zerwała plombę z tylnych drzwi i ku zaskoczeniu wszystkich również kierowcy i jego żony pojawiło się jedenastu gapowiczów z Iraku i Iranu. Było wśród nich dwójka dzieci i dziewięciu dorosłych.

         Gapowicze myśleli ,że znajdują się w Belgii a jak sie później okazało podróżowali do Wielkiej Brytanii. Kierowca ciężarówki wraz z zoną zostali aresztowani w celu dalszego przesłuchania a ciężarówka została odholowana na badania do głównej siedziby do Eindhoven .

11 imigrantów zatrzymanych w chłodni na terenie Holandii.

Źródło :
|   Media + www.poloniawholandii.com + inf. własna