Nowo otwarta hala targowa przy stacji Blaak w Rotterdamie cała ze szkła.

W Rotterdamie otwarto nową halę targową Markthal Marche' 010. Nowa hala jest już otwarta i będzie dostępna siedem dni w tygodniu od godziny 7:00 do godziny 19:00 każdego dnia.


Dziś jest dość tłoczno , mówi Nathalie Lauw jedna ze sprzedawczyń w nowo otwartej wielkiej hali targowej. Oczekiwaliśmy ,że w czasie kiedy w Rotterdamie są "Dni Morza i Portów" ludzi będzie znaczniej mniej . Myliliśmy się i jesteśmy z tego dumni ,że tylu odwiedzających przepycha się żeby cos kupić czy zobaczyć.


Koncentrujemy się na najbliższych okolicach mówi sprzedawczyni. Możesz u nas kupić wszystko co sobie zamarzysz . Jest tutaj wielu różnych przedsiębiorców od owoców po ryby , mięso i chleb z różnych kultur. Najmłodszy przedsiębiorca ma 18 lat i sprzedaje ciasta a najstarszy to 76-letnia osoba , która miała kiedyś indonezyjską restaurację ale zamknęła ją i teraz podejmuje nowe wyzwanie .


Przejażdżka po nowo otwartej hali w Rotterdamie.Według Lauwa sala targowa w Agniesebuurt różni się od naszej przy stacji Blaak . My mamy zróżnicowane produkty ale również zróżnicowane ceny . Większy wybór jest naszym atutem poza tym mamy otwarte siedem dni w tygodniu od 7:00-19:00 to nasz pozytyw. Jesteśmy otwarci dla klienta i pomagamy w wyborze (najlepszym dla niego wyborze).Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*