Prokuratura w Holandii żąda 9 lat celi dla Łukasza S.


Na sprawie w sądzie w Holandii prokurator zażądał dla Łukasza S. (Polak) 9 lat pozbawienia wolności. Łukasz S. w lutym tego roku w Utrechcie zaatakował nożem kobietę . Sytuacja miał swoje miejsce przed odziałem Rabobanku w Utrechcie.


Według sędziego nie ma dowodów na morderstwo z premedytacją . Czyli nie ma twardych dowodów ,że Łukasz S. dokonał zamierzonej zbrodni , która wcześniej przemyślał. Ofiara była zupełnie przypadkową kobieta , która akurat znalazła się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie .


Kobieta , ofiara Łukasza S. to Corrie matka dwójki dzieci i córka, miała tylko 41 lat . Opłakująca rodzina swojego członka nie rozumie motywu Polaka . Obywatel naszego kraju to niestety psychopata od wielu lat leczący się psychiatrycznie , który jak opowiada sam słyszy jakies głosy , które karzą mu robić takie rzeczy.


Wcześniej Łukasz S. leczył się w naszym kraju w klinice psychiatrycznej i jak widać bez rezultatu. Matka z Polski przysyłała mu leki ale on postanowił zaprzestać ich przyjmowania ponieważ jak tłumaczył w Sądzie szkodziły mu na jego libido. Leków nie przyjmował juz od dwóch lat.


Według naukowców Łukasz S. podczas incydentu , zamachu na swoja ofiarę był niepoczytalny i w stanie psychozy. Naukowcy doszli do wniosku ,że zamiast więzienia jedynym dobrym rozwiązaniem sprawy będzie jak Łukasz S. zostanie osadzony w zakładzie psychiatrycznym i zmuszony do fizycznej pracy , również poddany zostanie terapii.Komentarze 2

  • Tomek
    2546 tydzień , 01:00
    Ja bym za jajca powiesił i tyle takich wariatów trzeba eliminować a nie jeszcze karmić , on nie nadaje się do tego żeby żyć wśród nas
  • Darek
    49 tydzień i 2 dni , 12:41
    Test
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*