Masowy wybuch paniki w Londynie. Ludzie krzyczeli ze strachu.


Jak informowały brytyjskie media, do naprawdę gigantycznej tragedii dojść miało właśnie w Londynie. Świadkowie zdarzenia twierdzili, że ciężarówka wjechała tam w tłum ludzi, po czym miało być słychać było serię strzałów. Po dłuższym czasie policja poinformowała, że nie było zamachu, a ogromny wybuch paniki.


Służby ewakuowały setki osób z Oxford Circus. Pobliskie sklepy natychmiast zostały zamknięte. Ci, którym udało się bowiem w panice uciec, kryli się wewnątrz nich, szukając pomocy.


Jak twierdzili rzekomi świadkowie zajścia, najpierw w tłum zgromadzonych w pobliżu węzła komunikacyjnego ludzi wjechać miała ciężarówka. Twierdzono także, że usłyszeli oni strzały. Na ulicach widać było mnóstwo uzbrojonych po zęby policjantów.


Wybuch paniki i strach


W chaosie informacyjnym pojawiły się informacje, według których nie doszło do zamachu. Natomiast wybuchła zbiorowa panika wśród przebywających w opisanej lokalizacji – ze względu na ogromne zagrożenie terrorystyczne w Wielkiej Brytanii, społeczeństwo żyjące w ciągłym stresie, reaguje strachem i paniką na każde nieoczekiwane wydarzenie w pobliżu.


Komentarze 1

  • Polak
    46 tydzień i 5 dni , 18:17
    Wykończa nas te brudasy ! Europo obudź się ze letargu i snu bo będziemy za chwilę musieli zmienić wiarę.
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*