Szarpanina o miejsce w windzie na stacji metra w Rotterdamie zakończona śmiercią .


24 listopada w Rotterdamie doszło do śmiertelnego incydentu , który zakończył się odejściem z tego świata 54-letniego mężczyzny. Policja prowadzi śledztwo z tej sprawie , które miało miejsce około godziny 16:15 na stacji metra w Metroplein.


Tego dnia około 16:15 rozpoczęła się walka o windę na peronie metra kilku osób kierujących się w kierunku Spijkenisse. 54-letni mężczyzna prawdopodobnie brał udział w tym incydencie i na krótko stracił przytomność .


Prawdopodobnie został przez kogoś odepchnięty i uderzył w ścianę. Policjanci , którzy przybyli na miejsce zdarzenia początkowo mieli jeszcze kontakt z ofiarą i natychmiast przetransportowali mężczyznę do szpitala . Jednak wieczorem mężczyzna poczuł się znacznie gorzej i zmarł . Policja bada okoliczności zajścia i zdarzenia na stacji metra i jak mężczyzna upadł .


Policja szuka świadków , którzy obserwowali bójkę w której uczestniczył 54-letni mężczyzna na stacji metra Metroplein (kierunek Spijkenisse). Świadkowie proszeni są o kontakt pod numerem 0900-8844.Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*