Polak postrzelony w Amsterdamie. Policja zamieściła nagranie.


Rankiem 4 lipca do Geerdinkhof nieznany mężczyzna przyjechał rowerem . Udaje się do domu na spotkanie , prawdopodobnie otrzymał narkotyki, jest podejrzany przez policję . W tym samym momencie pojawiają się dwaj inni mężczyźni i dochodzi do napadu.


Mężczyzna zostaje zaatakowany gazem pieprzowym . Rowerzysta jak widać na filmie ma przy sobie broń palną i strzela do jednego z napastników . Jest to 35-letni Polak , który postanowił napaść na rowerzystę . Zostaje on uderzony kilka razy w brzuch i jest ciężko ranny. Strzelający rowerzysta ucieka inni świadkowie również. Doszło do strzelaniny, w której ranny został 35-letni Polak. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obecnie przebywa on w areszcie i nie chce rozmawiać z policją na temat tego zdarzenia.


Podejrzany bandyta ma ciemną skórę i normalną postawę . Ma czarne krótkie włosy z wygolonymi na krótko bokami Miał na sobie dżinsy , czarne buty i pikowaną kurtkę z kapturem. Prawdopodobnie pochodzi z Ameryki Środkowej lub Południowej. Jeden ze sprawców uciekł na rowerze. Jest on, wraz z pozostałymi trzema uczestnikami tego zdarzenia, poszukiwany przez policję.Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*