Grupa przestępcza okradająca Tiry rozpracowana przez policję.


We środę w nocy pięciu mężczyzn zostało aresztowanych pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej , okradającej ciężarówki wiozące sprzęt elektroniczny. Czterech Albańczyków w wieku 35,36,37,i 38 lat jak i jeden Rumun w wieku 31 lat zostali aresztowani na wniosek Sądu prowadzącego ich sprawę w s’Hertogenbosch.


Departament Infrastruktury i Jedności Narodowej pod zwierzchnictwem Prokuratury Krajowej bada sprawę grupy okradającej ciężarówki z cennych ładunków na parkingach strzeżonych i nie tylko. Policja postanowiła zrobić „ustawkę” i podstawiła taki ciągnik siodłowy z naczepą załadowaną drogocennymi ładunkiem i poddała transport obserwacji.


Mężczyźni zostali złapani na gorącym uczynku w pobliżu Fijnaart w Brabancji Północnej ale również skontrolowano pomieszczenia i szopy w , których przechowywane były okradzione przedmioty . Znaleziono przedmioty prawdopodobnie z kradzieży na kwotę 273000 euro . Cały towar został zabezpieczony przez policję jak i dwa ciągniki łącznie z naczepami. Oprócz magazynu zostały przeszukane mieszkania i domy w Schiedam gdzie mieszkali złodzieje.Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*