34-letni Polak potrącony przez samochód , nie żyje.


W piątek około godziny 18:30 34-letni mężczyzna z Polski zginał potrącony podczas kolizji, wypadku na ulicy Wethouder K. Schepersweg droga (N854). 56-letni mężczyzna z gminy Coevorden jechał drogą N854 z Dalen w kierunku Oosterhesselen. Na wysokości skrzyżowania przy Waterveensweg usłyszał uderzenie w jego samochód.


Kiedy zatrzymał się i wysiadł z auta zobaczył ofiarę leżącą na brzegu drogi . Natychmiast powiadomił wszystkie potrzebne służby ratownicze. Niestety wszystko to już na próżno , było za późno dla ofiary. Polak , mimo udzielonej pomocy zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.Departament wypadków i analiz po zbadaniu przyczyn kolizji stwierdził ,że 34-latek z Polski albo poruszał się za blisko drogi poboczem albo chciał przejść na drugą stronę . Policja prosi o zeznania wszystkich świadków , którzy widzieli lub posiadają informację na temat tego zdarzenia o kontakt pod numerem 0900-8844.Komentarze 1

  • Ja
    58 tydzień i 1 dni , 13:31
    Na 100% wina będzie Polaka , że za blisko , za szybko szedł nie był oświetlony a w ogóle ,że był Polakiem i po co w ogóle tam szedł. Jak kur... wykorzystywać nas do łopaty to bardzo chętnie tylko jak mamy żyć miedzy nimi to już nie bo to ich kraj !
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*