Policja aresztowała złodziei ozdób i pamiątek świątecznych.


Policja dokonała dwóch aresztowań za kradzież świątecznych dekoracji w Bemmel. Duża część rzeczy została odzyskana i jest dziś zwracana właścicielom w miejscowości Gelderse.


Policja zagroziła, że opublikuje obrazy z kamery sprawców, jeśli nie zgłoszą się dobrowolnie, ale do tego nie doszło. Obaj przyszli na komisariat policji. Zostali przesłuchani, a policja ma również dane dwóch innych chłopców, którzy byli też uczestnikami kradzieży. Otrzymali już wezwania na przesłuchania.


Według podejrzanych był to żart studencki, który wymknął się spod kontroli. Jednakże policja przygotuje oficjalny raport i przekaże go prokuraturze. Policja otrzymała piętnaście doniesień o kradzieży ozdób choinkowych zawieszonych na drzwiach i fasadach.


Nawiasem mówiąc, nie wszystkie skradzione ozdoby świąteczne zostały zwrócone. "Nadal jest wiele rzeczy w naszym posiadaniu" - pisze policja na Facebooku. "Opisz wyraźnie swoje rzeczy i podaj nam swój numer telefonu i adres, a my dołożymy wszelkich starań, aby twoje rzeczy zostały zwrócone."Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*