Niebezpieczny transport zakończony celą.


Policja na Islandii , podczas kontroli na lotnisku odkryła niesamowity pakunek w brzuchu niepełnosprawnego Belga , który jak wskazał skan przewoził w swoim brzuchu 106 opakowań kokainy . Oczywiście natychmiast został zatrzymany do osobistej kontroli. Podczas przesłuchania wyznał ,że połkną kokainę tuz przed startem samolotu.


Na lotnisku w Reykjaviku w 2017 roku zostało przechwycone 42 kilogramy narkotyków publikuje islandska policja. Przemyt narkotyków zagraża życiu ostrzega na swoim profilu na FB. Koncentracja przemycanych narkotyków jest bardzo wysoka i wynosi około 90% a gdy jest spożywana na ulicy tylko 5-7% , więc podczas takiego transportu zagrożenie życia jest ogromne ale ludzie ryzykują dla pieniędzy swoim życiem i próbują zarobić brudne pieniądze za wszelką cenę . W ten sposób chcą poprawić swój standard życia. Kładąc na szalę swoje życie -> absurd.


Jeden z aresztowanych w 2017 roku miał w swoim ciele 42 paczki z narkotykami i niestety jedna się rozszczelniła , od razu wylądował na stole operacyjnym, na którym spędził 3-4h , tym razem udało się uratować życie człowieka , który teraz życie spędzi w więzieniu.Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się