Dwoje sprawców zatrzymanych w sprawie tragicznego wypadku.


Policja z Schijndel prowadzi dochodzenie w sprawie tragicznego wypadku w którym został ciężko ranny kierowca auta kiedy to chciał ominąć leżące głazy na drodze , w efekcie czego uderzył czołowo w drzewo i został poważnie ranny.


W sobotę tj. 27 stycznia policja aresztowała drugiego podejrzanego w tej sprawie 19-latka , mieszkańca Schijndel. Jest on zaprzyjaźniony z 17-letnim Schijndelnaarem , którego aresztowano w piątek zaraz po wypadku. Obaj chłopcy sa podejrzani o celowe rozrzucenie głazu na ulicy Structuurweg w Schijndel w nocy z 23 na 24 stycznia. W tym zdarzeniu został ciężko ranny Tynni Habraken mieszkaniec tego miasta.


Policja sprawdza i porównuje DNA chłopców z DNA pozostawionym na kamieniach . Zespół dochodzeniowo –śledczy ciężko pracuje nad ustaleniem śladów pozostawionych na rzeczach przestępstwa i próbuje odpowiedzieć na pytanie dlaczego chłopcy dopuścili się takiego aktu przestępstwa , co było przyczyną takiego postepowania. Oby zatrzymanym grozi odsiadka w więzieniu.Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się