Tragiczny wypadek na A2 koło De Best. Droga zamknięta.


Dzisiaj o 14:30 zdarzył się poważny wypadek na obwodnicy Eindhoven w okolicach De Best na srodze szybkiego ruchu A2. Droga do den Bosch została zamknięta. Na autostradzie przewróciła się ciężarówka ,która pociągnęła za sobą innych uczestników ruchu.


Wypadek spowodował spustoszenie na drodze. Według policji jest wielu rannych dlatego przywołano trauma helikopter. Ruch musi uwzględnić wieczorny szczyt. W wypadku uczestniczyło sześć pojazdów. Dwie ciężarówki i cztery samochody osobowe. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, ranne, donosi policja. Policja pracuje nad ustaleniem przyczyn tragedii.


Droga jest zaśmiecona częściami samochodów ciężarowych z powodu wypadku. Nic nie zostało z kabiny ciężarówki.Objazdy

Rijkswaterstaat informuje, że droga między Eindhoven i Den Bosch jest zamknięta od skrzyżowania Ekkersweijer. Ruch w kierunku Den Bosch musi podążać Tilburg przez A58 i A65.Obsługa wypadku trwa, ale Rijkswaterstaat oczekuje, że droga będzie zamknięta godzinami. Droga zostanie ponownie otwarta o godzinie 18.30.


Z powodu korka na autostradzie A2 znajduje się również policja , która kieruje na objazdy do Rotterdamu i Utrechtu. Ruch powinien przebiegać za Nijmegen przez A73 i A50.


Z powodu wielu rozrywek jest on ustalony wokół Eindhoven. Między skrzyżowaniem De Hogt i skrzyżowaniem Ekkersweijer znajduje się korek o długości 6 km, a opóźnienie trwa prawie godzinę.


Turecki orszak weselny paraliżuje autostradę i jej uczestników.

Komentarze 1

  • Hol
    45 tydzień i 4 dni , 19:02
    Ale wyjebał !!! widziałem to niezły debil ten z ciężarówki .
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*