W szkole, 13-letnia dziewczynka dźgnęła nożem kolegę .


Dzisiaj w Amsterdamie w szkole w Dubbelink w Amsterdamie-Zuidoost 13-latka ugodziła nożem kolegę , który został lekko na szczęście lekko ranny.


Stało się to około 9,45 godziny. Przybyli policjanci aresztowali 13-letnią dziewczynkę. Około sześciu samochodów policyjnych i ambulans przybył na miejsce.


Podejrzany i ofiara to według policji uczniowie z tejże szkoły. Ofiara, która jest w tym samym wieku co podejrzana, odniosła obrażenia w żołądku. Początkowo wydawało się, że musi jechać do szpitala, ale w końcu może być leczona na miejscu."Ranny uczeń jest teraz w domu" - mówi dyrektor liceum. "Uczniowie i rodzice naszej szkoły są informowani o incydencie i jego wyniku."


Nie jest jeszcze jasne, co było powodem takiego postępku dziewczynki. Dochodzenie karne prowadzi policja wraz z prokuratorem , postępy w tej sprawie będą podawane do opinii publicznej.


Turecki orszak weselny paraliżuje autostradę i jej uczestników.

Komentarze 1

  • reto
    45 tydzień i 4 dni , 19:00
    Co tutaj się dzieje w tej Holandii , nie było mnie pare lat teraz przyjechałem , jakiś koszmar , ciapatych jak psów , więcej niż Holendrów , dzieci nożami w szkole się dźgają , trzeba się zwijać.
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*