Pijany polski kierowca (49-lat) aresztowany na A16 w Hendrik-Ido-Craft .

W

niedzielę 24 czerwca 2018 r około godziny 16.35 w Hendrik-Ido-Craft, policja otrzymała kilka raportów o bardzo wolno poruszającym się samochodzie pasażerskim na autostradzie A16. Pojazd poruszał się bardzo wolno przejeżdżał przez tunel w Drecht w kierunku Rotterdamu.


Policja zatrzymała pojazd w Hendrik-Ido-Ambacht. W tym momencie pojazd poruszał się z prędkością około 40 kilometrów na godzinę. Po odstawieniu pojazdu na pas awaryjny kierowca poddawany został badaniu na trzeźwość. Rezultatem było "NIEPOWODZENIE" (wskazanie zbyt dużej ilości alkoholu w wydychanym powietrzu).


Kierowca, 49-letni Polak, został następnie aresztowany i przewieziony na posterunek policji w Papendrecht. Kolejna analiza oddechu wykazała, że ​​mężczyzna spożył za dużo alkoholu, 845 μgl, jego prawo jazdy zostało mu odebrane.


Po konsultacji z prokuratorem, mężczyzna dostał wezwanie do sądu. Będzie musiał w późniejszym terminie usprawiedliwić się sędzią.O to przykład jak holenderska policja nie bawi się jesli grozi jej jakiekolwiek niebezpieczeństwo .Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się