Okradli sklep z narzędziami na kwotę 48.000 euro i wpadli .

w

nocy z poniedziałku na wtorek 2-3 lipca 2018 r , policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do sklepu z narzędziami Ter Stehe w Zwijndrecht. Alarmujący człowiek zauważył, otwarty kontener ciężarówki z przyczepą w której było dużo skrzynek z narzędziami.


Kiedy policjanci przybyli na miejsce zdarzenia, podejrzani już uciekli, a dwie palety z narzędziami elektrycznymi o wartości 48 000 euro zniknęły.


Na późniejszym etapie okazało się, że dwa samochody z ich kierowcami zostali zatrzymani. Sprawcy zostali aresztowani, a samochody, którym jechali, zostały skonfiskowane w związku z (częściowo) usuniętym numerem podwozia. Jednak w tym momencie niestety nie znaleziono już skradzionych dóbr z dwoma podejrzanymi, 30-letnim i 31-letnim mężczyznami z Eindhoven.


Później tego samego dnia agenci otrzymali zawiadomienie o udaniu się do Landmanweg w Zwijndrecht. Był tam furgonetka, w której okna były otwarte. Kiedy agenci rozpoczęli śledztwo, znaleźli duży ładunek narzędzi. Narzędzia te były częścią włamania, które zostało popełnione wcześniej tego wieczoru. Furgonetka z narzędziami została zatrzymana przez organa ścigania skonfiskowana.Podejrzani jednak mieli alibi i wrócili po śledztwie w wydziale dochodzeń karnych w dniu 5 lipca. Śledztwo kryminalne prowadzi dochodzenie w tej sprawie w związku z kradzieżą dużej ilości mienia.


O to przykład jak holenderska policja nie bawi się jesli grozi jej jakiekolwiek niebezpieczeństwo .Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się