Zamieszki w Rotterdamie
Kategorie
 • Kupię [2]
 • Oddam [0]
 • Praca [1]
 • Sprzedam [2]
 • Usługi [2]
 • Wycieczki [0]
 • Wynajmę [0]
Statystyki
Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 7

Praca w Lekkerland

Dodał(a): Administrator
GG: 34234

Miasto: Wadinxveen

Wyświetleń: 48
Ocena: 3.4 Głosów: 11
Tutaj możesz wykupić reklamę dla siebie . Czekamy na Twoje pomysły !!! Napisz do nas .

Produkcja dla młodych osób- Lekkerland

Oferta pracy w Holandii

Agencja Good Job (nr cert. 6515) poszukuje dla jednego ze swoich klientów
osób chętnych do pracy jako:

pracownik produkcji

Miejsce pracy: Holandia
Data rozpoczęcia pracy: 15-10-2012, wyjazd w ten weekend.

Opis stanowiska pracy:
- zbieranie zamówień w chłodni z mrożonkami i artykułami spożywczymi

Wymagania:
- osoby na stawce wiekowej, czyli do 23 r.z
- koniecznie dobra znajomość jezyka angielskiego
- prawo jazdy- konieczne
-dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
- konieczny wyjazd na weekend

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie €9, 61brutto/godzinę (poniżej 23 roku życia obowiązują stawki wiekowe)
-mieszkanie €72/tydzień (atrakcyjne żniżki na mieszkanie przy stakach wiekowych)
-ubezpieczenie €19tydzień

Oferta nie jest skierowana dla par! Nie gwarantujemy wspólnej pracy ani zamieszkania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

CV w odpowiedzi na ogloszenie !

PROSIMY O APLIKOWANIE NA W/W STANOWISKO OSÓB, KTÓRE SPEŁNIAJĄ POWYŻSZE WARUNKI

Zdjęcia

Komentarze

Brak komentarzy!

Komentowanie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników

Ostatnio dodane

65 €
2017-06-22
100 €
2017-06-11
2017-04-17
400 €
2017-04-17
2017-04-17
2017-04-17
3500 €
2017-04-13
footer