Film z sauny z nagimi holenderskimi piłkarkami ręcznymi wyciekł do sieci.


W 2015 roku w saunie Oasis Sauna & Beauty w Nederasselt po swoim treningu jak co dzień holenderskie sportsmenki ,które trenują w narodowej reprezentacji brały prysznic i zażywały sauny. Właściciel Erik van Ingen Schenau informuje, że podgląd z kamer na saunę został z hakowana w tym czasie i że przestępcy wywarli na niego presję. "W e-mailu zagrozili umieszczeniem dwóch klipów wideo w Internecie, w których pomarańczowe piłkarki ręczne są na zdjęciach, przebierając się."


Tak się jednak nie stało, ale dwa lata później obrazy wyciekały do sieci. Holenderska reprezentacja piłkarek ręcznych jest teraz świadoma ujawnionych zapisów z kamer. "Zainteresowani zostali poinformowani, wezwano policję, a my cofamy się w oczekiwaniu na śledztwo", mówi dyrektor techniczny stowarzyszenia piłki ręcznej Sjors Röttger.


To będą dwa filmy z trzech i dwóch minut, w których siedem piłkarek ręcznych przebiera się, aby dostać się do sauny. Twarze większości piłkarek ręcznych są więc wyraźnie widoczne. Niektóre są zupełnie nago. Poza piłkarkami ręcznymi znajdują się również inni użytkownicy szatni Oazę Sauna & Beauty.Kto umieścił zdjęcia w Internecie, na razie nie jest wiadomo kto. W tym czasie nie było jeszcze zabronione zawieszanie kamer w szatniach. Według holenderskiego Urzędu ds. Ochrony Danych , kamery mogą kręcić tylko w miejscach, w których ludzie nie przebierają się. Wcześniej Urząd ostrzegał przed takim zastosowaniem kamer.


Tymczasem wszystkie kamery zniknęły. Grupa piłkarek ręcznych postanowiła nie reagować na zamieszanie w necie filmów z nagimi sportowcami i użytkownikami sauny.


Latający samochód firmy PAL-V w ciągłej sprzedaży na rynek europejski.

Komentarze 2

  • Tedek
    121 tydzień i 6 dni , 17:23
    Ale co tam oglądać , przecież to brzydkie jak noc
  • darek
    121 tydzień i 6 dni , 17:24
    Prawda, jeszcze żeby było na co popatrzeć !
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się