Podczas kłótni dwóch Polaków jeden drugiego dźgną nożem .

W

Boxmeer , Polak został ranny w piątek wieczorem, 19 października, w wyniku pchnięcia nożem. Wkrótce potem policja zatrzymała podejrzanego mężczyznę, również polskiego pochodzenia. Mężczyzna został zatrzymany i aresztwoany do zakończenia śledztwa.Około wpół do dziewiątej podano przez 112, że ranny człowiek był u drzwi w domu na Heistraat w Boxmeer. Policjanci udali się bezpośrednio pod wskazany adres i znaleźli mężczyznę z obrażeniami pchnięcia nożem w domu. To około 37-letni Polak. Został przewieziony do szpitala.


Wygląda na to, że tego samego wieczoru padł ofiarą pchnięcia nożem w domu w Boxmeerse Heistraat. To po nieporozumieniu z jego przyjacielem 30-letnim Polakiem . Ten podejrzany, 30-letni mężczyzna z polskim obywatelstwie, został aresztowany około godziny 21:00 w domu, w którym miał miejsce incydent.


Badania

Specjaliści śledztwa kryminalistycznego przeprowadzili szeroko zakrojone badania śladów, które mogą nam pomóc wyobrazić sobie, co się wydarzyło i oczywiście przeprowadziliśmy badania w sąsiedztwie i zapytaliśmy ludzi, czy słyszeli, widzieli lub widzieli coś.


Śledztwo trwa, a podejrzany nadal jest zatrzymany do wyjaśnienia . Wszyscy , którzy potrafia pomóc w sprawie proszeni sa o kontakt z policją .
Zobacz również : Jak traktują holenderskie biura pracy zatrudnionych Polaków sezonowych.

Komentarze 1

  • SYT
    47 tydzień i 5 dni , 13:51
    Piękny przykład przyjaźni polsko-polskiej , jeden wielki dramat kto tutaj przyjeżdża , sam śmietnik i śmiecie pieprzone.
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się