W sprawie napadu w tz. 'Polskim Hotelu' policja jest bezsilna i nie ma żadnych poszlak .

W

tz. „polskim” kompleksie dla migrantów zarobkowych w Best, mężczyzna został ranny w nocy z piątku na sobotę. Policja zawiadamia, że po podejrzanych nadal nie ma śladu.
Napad z nożem w ręku i zadanie kilku ciosów Polakowi odbyło się około czwartej rano w byłej stacji metra , która to składa się z dwóch byłych biurowców zlokalizowanych naprzeciwko McDonalda. Na parterze jednego z budynków przez rok była stacja metra.


Po wezwaniu przez nieznajome , anonimowe osoby pomocy , czyli ambulansu i policji, natychmiast udzielono poszkodowanemu pomocy , lecz to nie wystarczyło.


Szpital

Ofiara została zabrana natychmiast do szpitala. Jest w stanie ciężkim ale stabilnym. Policja wciąż bada, co dokładnie się stało. Na przykład nie jest jasne, czy był jeden czy wielu sprawców tego napadu.


Przed napadem tym samym nożem dokonano aktu wandalizmu w hotelu przed jego użyciem podczas napadu. 38-letni mężczyzna z Helmond został za en czyn aresztowany. Inne osoby zaangażowane w napad z białą bronią w ręku nadal są poszukiwane. Tymczasem detektywi sądowi badali ślady noża w hotelu pobierali odciski palców od możliwych podejrzanych .
Tz. "polski Hotel" w Best.

Policja prosi wszystkich świadków , którzy mogą przyczynić się do wyjaśnienia sprawy , bądź wiedza coś na temat wydarzeń o zgłoszenie się do jakiegokolwiek oddziału policji bądź telefon na bezpłatny numer telefonu .Zobacz również : Pierwsze przejście trójwymiarowe dla pieszych w AMsterdamie.

Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się