Do Niderlandów zbliża się huragan "Ciara" , uderzenie ma nastąpić w sobotę po południu.

D

o Niderlandów najprawdopodobniej zbliża się huragan Ciara. Uderzenie powinno nastąpić w sobotę po południu.


Silne wiatry oraz ulewne deszcze spowodują, że mieszkańcy powinni się liczyć z tymi niedogodnościami co zwykle w takich przypadkach. To znaczy kłopotami z komunikacją, pozrywanymi dachami domostw czy też przerwami w dostawie energii elektrycznej.


O tym, czy Ciara rzeczywiście zaatakuje Met Eireann będzie informować na bieżąco. W każdym razie, należy się liczyć, że w najbliższym czasie zostaną ogłoszone alerty pogodowe. Czy sprawa faktycznie jest poważna, okaże się już wkrótce.


Brytyjskie media już zapowiadają, że Ciara będzie najgorszym huraganem od 2013 roku. To ogromne zagrożenie dla wszystkich ciężarówek o bardzo lekkiej lub wysokiej konstrukcji. Szczególnie uważać muszą kierowcy zestawów przestrzennych, a także „busów” z dalekobieżnymi zabudowami.


Ostrzeżenia pogodowe rozpoczynają się od Irlandii. Tam mają one obowiązywać już od soboty, godziny 9 rano. Następnie Ciara przejdzie do Wielkiej Brytanii, a w niedzielę ma się pojawić w Belgii oraz Holandii. Wszystkie te kraje znane są z wietrznych problemów i można spodziewać się wielu przewróconych ciężarówek.


Zobacz również film : Protesty rolników w całej Holandii.


Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się