Strzelanina w Zwolle , jedna osoba jest rana. Podziurawiony samochód i dom.

W

Zwolle zeszłej nocy była strzelanina, w której jedna osoba została ranna. W domu i samochodzie w dzielnicy Stadshagen znajdują się dziury po kulach. Policja potwierdza, że ​​to oddane strzały z broni palnej.


Policjanci przeszukali okolicę z Van Disselstraat w dzielnicy Stadshagen w Zwolle wczesnym rankiem. W niedzielny poranek gdy anonimowy rozmówca zgłosił strzelaninę na parkingu w pobliżu domu, który również został trafiony, jest również samochód z dziurą po kuli. Nie jest wiadome, czy dom był celem ataku, czy został przypadkowo trafiony.


Rzecznik policji Ruud Visser we wschodniej Holandii potwierdza, że była to strzelanina, w której został ranny człowiek. Poszkodowany został zabrany do szpitala. Policja nie była jeszcze w stanie z komunikować się z tą osobą. Ma zamiar zrobić to wieczorem. Według Vissera nikt jeszcze nie został aresztowany.


 Dział techniczny przeprowadził szeroko zakrojone dochodzenie w Van Disselstraat, kiedy się słońce , mówi Visser. Wczesnym rankiem policjanci i karetka pogotowia rzucili się na ulicę po doniesieniu o strzelaninie.


Agenci znaleźli rannego i samochód z co najmniej jedną dziurą po kuli. W domu przy ulicy co najmniej dwie dziury po kulach w oknie. Świadkowie milczą i nie chcą zeznawać i opowiadać co wydarzyło się w niedzielny poranek ,dlaczego milczą ? Policja próbuje dojść prawdy.


Zobacz równiez : Strzelanina w Centrum Alexandrium.


Nie wiadomo, czy samochód i dom były na celowniku, czy też znajdowały się na linii ognia. To powinno ujawnić badania, mówi Visser.


Zobacz również film : Strzelanina w Zwolle, jedna osoba ranna , ostrzelane samochód i budynek. Rotterdam.


Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się