W Bredzie dla 10.000 fanów wystartuje '538 Orange Day' .

R

adio 538 od 28 lat organizuje największą imprezę z okazji Dnia Króla w Holandii. Jako że tym razem w dniu 27 kwietnia nie będą mogły odbyć się żadne masowe wydarzenia, 538 wyszło z inicjatywą "538 Orange Day".


Impreza odbędzie się przy udziale najlepszych artystów z kraju, którzy "wystąpią" w salonach telewidzów w całej Holandii.


Nagrania z udziałem publiczności powstaną 24 kwietnia. W dniu urodzin króla będzie można wysłuchać specjalnej audycji na antenie Radia 538, wydarzenie zostanie również w całości wyemitowane na antenie SBS 6, TV 538 i 538.nl.


"538 Orange Day" zostanie wykorzystane przez Fieldlab Events do testu zwiększającego skalę wydarzeń, który jest drugą fazą badań praktycznych nad udostępnianiem wydarzeń w czasie pandemii.


Celem drugiej fazy badań jest ustalenie, czy doświadczenia z pierwszej fazy można również zastosować w przypadku większej liczby uczestników.


Zarówno władze miasta, jak i pracownicy radia 538 są podekscytowani oraz dumni z możliwości wzięcia udziału w badaniu.


Za kulisami pełną parą idą już przygotowania do wydarzenia, które odbędzie się 24 kwietnia. Lokalizacja - Chasséveld w Oranjestad Breda, również przygotowuje się do rozpoczęcia imprezy z udziałem 10 000 odwiedzających.


Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej 538.


Zobacz również : mapę rozprzestrzeniania sie wirusa w Holandii.
Poczytaj również :Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się