Czujne działania policji doprowadziły do odkrycia znacznej części narkotyków i pieniędzy

W

czoraj w miejscowości Hardinxveld-Giessendam inteligentne i zapobiegawcze działania policji doprowadziły do znalezienia kilograma konopi i ponad czternaście tysięcy euro w gotówce 12 czerwca. 42-letni kierowca z Papendrecht został aresztowany.


Dwaj oficerowie policji dostrzegli samochód benzynowy zaparkowany w punkcie ładowania samochodów elektrycznych na stacji benzynowej na A15 w Hardinxveld-Giessendam w dniu 12 czerwca około godziny 23.00.


To wywołało zdziwienie wśród policjantów, zatrzymali kierowcę a wynikiem była rozmowa z właścicielem zaparkowanego samochodu. Agenci zaczęli przeszukanie auta i podczas przeszukania znaleźli kilka worków konopi indyjskich, spowodowaną kilkoma workami chwastów w samochodzie.


Agenci zobaczyli także kij bejsbolowy , maski , rękawiczki i dużą ilość pieniędzy. Mężczyzna został natychmiast aresztowany za pranie brudnych pieniędzy i wszystkie jego rzeczy zostały skonfiskowane, w tym jego samochód. W jego domu w Papendrecht znaleziono hodowlę konopi, która nie działa. Podejrzany został zatrzymany w areszcie.O to przykład jak holenderska policja nie bawi się jesli grozi jej jakiekolwiek niebezpieczeństwo .

Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się