15 lipca ruszają Mistrzostwa Europy w piłkę siatkową plażową w czterech holenderskich miastach.

O

d 15 do 22 lipca Holandia powita 64 najlepsze zespoły siatkówki plażowej Wtedy to rozpoczną się Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej 2018. Mecze będą rozgrywane w czterech miastach : Hadze, Apeldoorn, Rotterdamie i Utrechcie.


64 zespoły, 4 miasta

Przez osiem dni w nadchodzące lato cała Holandia będzie zdominowana przez Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej. Podobnie jak w Mistrzostwach Świata w Siatkówce Plażowej w 2015 roku, mecze Mistrzostw Europy odbędą się w wielu centrach miast. Będzie stadion na Neude w Utrechcie, w Rotterdamie przed SS Rotterdam, na rynku w Apeldoorn, a w Hadze będzie głównym stadionem w Sports Campus Zuiderpark.


Stadiony w Apeldoorn, Rotterdamie i Utrechcie mają ponad 2000 miejsc. Na arenie w Hadze, 3000 fanów siatkówki plażowej zobaczy swoich faworytów w akcji.


Mistrzostwa Europy będą składać się z 32 drużyn męskich i kobiecych. Turniej rozpoczyna się etapem grupowym, z drużynami podzielonymi na osiem grup po cztery zespoły w każdej grupie. Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy przechodzą do fazy pucharowej.O to przykład jak holenderska policja nie bawi się jesli grozi jej jakiekolwiek niebezpieczeństwo .W każdym z czterech miast rozgrywane będą dwie grupy drużyn męskich i kobiecych. Co najmniej jedna holenderska drużyna będzie rywalizować w każdym mieście. Runda 16 i ćwierćfinał będą rozgrywane we wszystkich czterech miastach. Ostatnie etapy Mistrzostw Europy, w tym półfinały i finały mężczyzn i kobiet, odbędą się w Hadze.


W mistrzostwach Europy wezmą udział także polskie pary plażowe , czyli dwie nasze pary żeńskie Kołosińska/Kociołek (Apeldoorn grupa A i B) i Gruszczyńska/Gromadowska (Haga grupa C i D) oraz trzy pary męskie Fijałek/Bryl (Haga grupa B), Prudel/Szałankiewicz (Rotterdam grupa C i D) , Kantor/Łosiak (Haga grupa D i E) .


Sport i rozrywka

Zabawy i sporty na najwyższym poziomie idą w parze na Mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej. W czterech etapach i wokół nich DJ-e, cheerleaderki i artyści stworzą fantastyczną atmosferę. Imprezy towarzyszące i rozrywki sprawią, że Mistrzostwa Europy będą czymś więcej niż tylko siatkówką plażową.


Bilety

Większość dni turniejowych podzielona jest na dwie sesje. W każdym mieście dostępne są bilety na sesję 1 i sesję 2. Dostępne są również bilety dzienne, w których można grać w jednym z miast gospodarzy. Są też bilety dostępne przy wejściach na stadiony. Bilety na jedną sesję kosztować będą 2,50 €, bilety dzienne 5,00 €. Bilety można kupić tutaj kup bilet na ME w siatkówce plażowej w HolandiiPlan meczów ME 2018 w czterech miastach Holandii mężczyźni :
Plan meczów ME 2018 w czterech miastach Holandii kobiety :Poczytaj również :Komentarze 2

  • Siatkarz
    171 tydzień i 2 dni , 14:02
    Obecność obowiązkowa !
  • XYZ
    171 tydzień i 2 dni , 14:03
    Oczywiście , kibicujemy naszym Orłom !
Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się