Awaryjne lądowanie balonu na autostradzie w Niemczech w Noordrijn-Westfalen.

D

o bardzo niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj na autostradzie A61 w pobliżu Viersen am Niederhein. Problem techniczny z palnikiem gazowym balonu zmusił niemieckiego podróżnika balonowego do awaryjnego lądowania na środku drogi szybkiego ruchu.


Balon na ogrzane powietrze wylądował na środku dwupasmowej drogi w niemieckim landzie Nadrenia Północna-Westfalia. Użytkownicy dróg widzieli, jak wyhamować swoje auta na czas, nikt nie odniósł obrażeń. Podróżnik, który był tylko w koszu, doznał szoku.


Holenderski kierowca ciężarówki Jan van Arendonk zobaczył, zdarzenie i zrobił zdjęcie powyżej. ,, Na drodze był niewielki zakręt , a potem nagle zobaczył balon "- mówi dla „Poloniawholandii”. Holender stał nieruchomo przez długi czas i obserwował akcję ratunkową.


Autostrada została zamknięta na krótki czas z powodu incydentu. Ostatecznie policja potrzebowała tylko czterech minut, aby odwieźć potwora z drogi i zabezpieczyć go, donosi Stern.Targ serów w Alkmaar. Odbywający sie od 400 lat od kwietnia do pierwszego piątku września włącznie w godz. 10-12:30.Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się