Bezdomny z Polski został brutalnie pobity przez młodzieżową bandę w Nicei.

B

ezdomny z Polski został brutalnie zaatakowany przez imigrancką młodzieżową bandę w Nicei – informuje PAP.Nagranie jest drastyczne.
Atak miał miejsce 4 września, ale wideo z pobicia sprawcy opublikowali w internecie dopiero kilka dni temu. Francuska policja wszczęło w tej sprawie śledztwo.


Według ustaleń radia wszystko rozpoczęło się od bójki między bezdymnymi na ulicy Louis Gassin w centrum Nicei. Po awanturze 40-letni Polak leżał na chodniku. Jeden z członków przechodzącej obok imigranckiej młodzieżowej bandy zaczął bestialsko go kopać.


Imigranci sfilmowali całe zdarzenie i wrzucili wideo do internetu. Śmiali się przy tym i krzyczeli: "Dobrze mu przyłożyłeś! Dobiliśmy go! Jest martwy!".


Mężczyzna z Polski trafił do szpitala. Lekarze stwierdzili, że nie doznał ciężkich obrażeń i następnego dnia opuścił placówkę. Przeciwko napastnikom nie wniósł skargi, ale po obejrzeniu szokującego nagrania w internecie francuska policja sama wszczęła śledztwo.

PAP informuje, że część członków bandy już aresztowano, ale służby nadal szukają dwóch osób – mężczyzny kopiącego bezdomnego i jego kolegi, który filmował wszystko telefonem.
Zobacz również : Prawdopodobnie pod wpływem narkotyków , Polak pobił iwyrzucił z mieszkania właścicielkę wraz z jej 16-letnią córką.

Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się