Pierwszy paszport „neutralny płciowo” wydano w Kraju Tulipanów (gender X).

N

a podstawie orzeczenia sądu w Holandii został wydany pierwszy neutralny płciowo paszport. Szaleństwo LGBT wkracza w nową fazę.Holandia to mały kraj , który zawsze chce zaistnieć na mapie świata a przede wszystkim Europy i robi wszystko żeby ja dostrzeżono. Tak było z wyrokami eutanazji , ślubami obojga płci czy innymi wynalazkami typu że posiadanie narkotyków do 5 gram jest tutaj legalne. Jeszcze do niedawna Holandia mogła poszczycić się paradoksem nad paradoksami a mianowicie , sprzedaż narkotyków do 5 gr. Była legalna ale już ich produkcja nie. Skąd Ci sprzedawcy mieli je brać ? Od dwóch lat już to uregulowano ale to swoisty absurd. Teraz jest nie inaczej z paszportem neutralno płciowym . Nie mogą zadziwić Europy w inny sposób to chociaż próbują w ten sposób.


Pierwszym posiadaczem nowego typu dokumentu został Leonne Zeegers. Mężczyzna w 2001 roku poddał się operacji zmiany płci. Obecnie jednak określa się jako „osoba interseksualna”.


Sąd przychylił się do wniosku Zeegera, stwierdzając, że każdy powinien mieć możliwość określenia swojej płci jako neutralnej. W innym wypadku zdaniem sądu doszłoby do pogwałcenia praw człowieka do samostanowienia o sobie.


Do tej pory w dokumentach widniały dwa znaczki: M (mężczyzna) oraz V (kobieta). Zeegers otrzymał natomiast nowy symbol: X
Zobacz również : Jak traktują holenderskie biura pracy zatrudnionych Polaków sezonowych.

Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się