Pijany 30-letni Polak zatrzymany dwukrotnie podczas jednego wieczoru do kontroli drogowej.

N

ietrzeźwy Polak lat 30 został zatrzymany dwukrotnie do kontroli drogowej w Holandii. Pierwsza kontrola miała miejsce w Eindhoven, a kolejna w mieście Geldrop.


30-letni mężczyzna z Polski może spodziewać się wysokiej grzywny po przejściu dwóch oddzielnych kontroli alkoholowych w Eindhoven i Geldrop.


W piątek wieczorem policja była zajęta dwoma poważnymi kontrolami przeciwko pijanym kierowcom dwóch miastach w Eindhoven i Geldrop. Użytkownicy dróg zostali zatrzymywani sukcesywnie i zabierani na bok i poddawani testowi oddechowemu.


Podczas pierwszej kontroli w Eindhoven wynik pokazał, że Polak wypił trzy razy więcej niż jest to dozwolone w Holandii. Podczas kontroli Polak został ukarany karą grzywny i odebrano mu prawo jazdy. Zamiast czegoś się nauczyć i wyciągnąć wnioski wsiadł po paru godzinach za kierownicę.


Pojechał do Geldrop, gdzie ponownie został zatrzymany przez policję do kolejnej kontroli. Ku zaskoczeniu policji okazało się, że w międzyczasie dostarczył do swojego organizmu kolejna dawkę alkoholu. Oczywiście nie miał przy sobie prawa jazdy ponieważ wcześniej zostało mu odebrane.


Polak został aresztowany podczas kontroli w Geldrop. Siedmiu innych kierowców zostało przyłapanych podczas jazdy pod wpływem alkoholu. Wszystkim zostały wymierzone odpowiednie grzywnę i cofnięte prawo jazdy.
Zobacz równiez :Kontrowersje przy lokalizacji budoway tz. "Polskihgo Hotelu" dla emigrantów zarobkowych.


Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się