Cztery skradzione luksusowe auta ukryte na polskiej ciężarówce.

R

ange Rover, Land Rover, Mercedes SLK oraz BMW X1 zostały odkryte na polskiej ciężarówce niedaleko Veenendaal w Holandii. Auta miały brytyjskie tablice rejestracyjne i wszystkie zostały skradzione. 32-letni Polak, kierowca ciężarówki, został aresztowany.


Kolejny pożar samochodu w Oss. Tym razem w poniedziałek rano celem był polska biała prawie nowa Mazda . Uszkodzenie pojazdu zaparkowanego przy Saturnusstraat ograniczono do wnętrza dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej i policji. Na miejscu przestępstwa pozostało kilka ważnych dowodów np. rękawiczka sprawcy.


Policja holenderska została zaalarmowana o możliwej kradzieży luksusowego auta w nocy z piątku na sobotę. Informację służbom przekazał dostawca samochodowych systemów alarmowych po tym, jak w Range Roverze włączył się sygnał o kradzieży.


Z danych przekazanych przez firmę wynikało, że auto porusza się ze stałą prędkością 100 km/h. Dlatego funkcjonariusze od początku podejrzewali, że samochód został załadowany na ciężarówkę. Współdziałając z dostawcą systemu namierzono podejrzaną ciężarówkę na autostradzie A12 w okolicy Veenendaal, na wschód od Utrechtu.


W wytypowanej ciężarówce odkryto nie tylko skradzionego Range Rovera, ale również trzy inne samochody: Land Rovera, Mercedesa SLK oraz BMW X1. Wszystkie zostały skradzione i wszystkie miały brytyjskie tablice rejestracyjne.


32-letni Polak, który prowadził ciężarówkę, aresztowano.


Poczytaj również : W Oss straszy piroman , podpala samochody.Poczytaj również :Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się