W Oss grasuje piroman, tym razem łupem padła polska prawie nowa Mazda.

K

olejny samochód w Oss, z polskimi tablicami rejestracyjnymi staje w ogniu. Tym razem Nowa kompaktowa Mazda której wnętrze spłonęło całkowicie.


Kolejny pożar samochodu w Oss. Tym razem w poniedziałek rano celem był polska biała prawie nowa Mazda . Uszkodzenie pojazdu zaparkowanego przy Saturnusstraat ograniczono do wnętrza dzięki szybkiej interwencji straży pożarnej i policji. Na miejscu przestępstwa pozostało kilka ważnych dowodów np. rękawiczka sprawcy.


Świadkowie zeznają że, około 6:35 rano płonący przedmiot został wyrzucony przez boczne okno z tyłu samochodu. Policja jako pierwsza ugasiła największe płomienie. Straż pożarna zakończyła zadanie lecz środek samochodu totalnie spłoną.


Samochód z polskimi tablicami rejestracyjnymi prawie spłonał w środku, nie nadaje sie do jazdy. Co zrobia własciciele bądź własciciel nikt nie wie ale szkody w tak nowym samochodzie sa ogromne.


Policjanci znaleźli rękawicę w pobliżu samochodu. Została ona zabezpieczona i będzie uwzględniona jako dowód w sprawie. Być może sprawca pozostawił swoje ślady. Oss od miesięcy dręczy piroman. Bardzo ważne jest, aby policja złapała sprawcę lub sprawców. W tym celu w poniedziałek rano prowadzone są również badania sąsiedzkie.


W Oss straszy piroman , podpala samochody.

Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się