Sobota to Międzynarodowy Dzień Ogrodnictwa Nagiego: nie pozwólcie, aby wasi sąsiedzi to widzieli!

N

adszedł czas w sobotę 4 maja na : Międzynarodowy Dzień Ogrodnictwa Nagich. Ale czy to jest dozwolone?


Międzynarodowy Dzień Ogrodnictwa Nagich istnieje od 2005 roku i obchodzony jest w każdą pierwszą sobotę maja. Amerykańska organizacja nudystów uważała, że ​​ogrodnictwo równie dobrze można uprawiać nago, a to może nawet przyczynić się do pozytywnego obrazu siebie. Według organizatorów ludzie są dość szybko przygotowani do ogrodu nago. Jedyną rzeczą, w której próg zdejmowania ubrań jest niższy, jest pływanie nago.


Zanim wszystkie ubrania zerwiesz z siebie, dobrze jest sprawdzić, czy ktoś z za płotu nie obserwuje Cię . Nagie ogrodnictwo nie jest dozwolone wszędzie. W twoim własnym ogrodzie jest to możliwe , ale tylko wtedy, gdy sąsiedzi tego nie widzą. Jeśli sąsiedzi pójdą na policję, może to łatwo doprowadzić do oficjalnego raportu na temat ekshibicjonizmu.


Uwaga na osy i pokrzywy

Istnieją również różne niebezpieczeństwa czające się na niepokrytych ogrodników. Osa lub pokrzywa mogą na przykład być denerwujące, ale z pewnością nikt nie chciałby takiego kontaktu , by osa lub pokrzywa miała kontakt się z niektórymi częściami ludzkiego ciała.


Zobacz równiez : Dzień nagich ogrodników 2018.


Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się