Dwie ciężarówki w tym jedna z Polski uległy wypadkowi na A1.

W

e wtorek wcześnie rano na autostradzie A1 w kierunku Apeldoorn w miejscowości Deventer zderzyły się dwie ciężarówki. Jedna z ciężarówek straciła część swojego ładunku. Była to ciężarówka na polskich numerach rejestracyjnych.


Ze względu na prace ratownicze część autostrady została zamknięta na wiele godzin. Spowodowało to długi korek. W porannych godzinach szczytu , między Lochem a Deventer korek sięgał 13 kilometrów. Poboczne drogi też były zablokowane>Rozładowano go po kilku godzinach.


Jak na razie nie wiadomo, jak doszło do wypadku i czy ludzie zostali ranni.


Przekierowania

Ruch w kierunku Apeldoorn został skierowany na skrzyżowaniu Azelo przez A35 / N35, A28 i A50. Kierowcy podróżujący w kierunku Arnhem musieli jechać przez A35, N18 / A18 i A12.


Z powodu zderzenia droga była usiana rolkami worków na śmieci. Po godzinie szczytu droga została oczyszczona, a ciężarówki zostały usunięte .


Około godziny 10.45 Rijkswaterstaat poinformował, że A1 jest znowu przejezdna. To było znacznie wcześniej niż oczekiwano. „Wszystko poszło gładko i droga jest znowu czysta. Korek powoli się rozładowywał ”, według urzędu drogowego.


Zobacz równiez : Dzień nagich ogrodników 2018.


Komentarze 0

Skomentuj artykuł

Twój email adres nie będzie publikowany! Wymagane pola do wypełnienia są oznaczone*

Musisz byc zalogowany żeby dodać komentarz

Zaloguj się